Sürekli İşçi Alımı

kamuya temizlik personeli alımı

kamuya temizlik personeli alımı Türkiye iş kurumu üzerinden geçtiğimiz dönemlerde yayınlanmış olup 28/01/2021 yılı tarihinde biteceği görülmektedir. Türkiye iş kurumu üzerinden kurum dışı kategorisinde yayınlanan ilana göre 12 temizlik görevlisi istihdam edilecek. İşkur üzerinden kamuya temizlik personeli alımı yapan en çok kurumların başında belediye başkanlıkları olduğu görülmektedir.  Korona virüs salgını ülkemizde görüldüğü andan itibaren çevre temizliği ve güvenliği kapsamında birçok ilde belediyeler personel istihdam etmektedir.

İskur temizlik gorevlisi başvuru

Silopi Belediyesi Temizlikçi Alımı ilanı son başvuru tarihi 28.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Silopi Belediyesi başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Mülakat tarihleri

Mülakat sınavı 01.02.2021 ve 20.02.2021 tarihinde yapılacaktır.

kamuya temizlik personeli alımı
kamuya temizlik personeli alımı

Belediye başvuru genel şartları nelerdir

1 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

Kursiyerlerden istenen belgeler

  1. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
  2. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
  3. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
  4. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
  5. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
  6. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

kamuya temizlik personeli alımı hakkında daha fazla ilana ulaşmak için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu