Güvenlik İş

Kenan karabulut ‘u neden polis aldı

Kenan karabulut – güvenlik iş sendikası kurucusu olan Bolat Ankaralı ‘ya 2.ci olağan kongresi öncesi kumpas kurulduğu ve şahsi bilgisayarına program kurarak kişisel bilgilerine ulaştığı iddiasında en çok ismi ortaya çıkan ve genel başkanın kişisel verilerini kayıt altına aldığı iddia edilen ve bu iddiaların mahkemeye taşındığı bilinmekte. Bolat Ankaralının devamlı yanından ayrılmayan karabulut sektör ile hiç bir bağı olmayan ama sektör içerisine kimlerin varlığıyla girdiği bilinmemekte. Sendikaya girmeden önce bal satan Kenan karabulut sektör sendikalarından biri olan güvenlik iş sendikasında İstanbul sorumluluğu yaptığı bilinmekte. Şu anda ise mevcut yönetimin yanından ayrılmayan karabulut Edirne de polis çevirmesine takıldığı iddia ediliyor.

Kenan karabulut
Kenan karabulut

Edirne de mevcutlu (polis eşliğinde) savcılığa götürüldü

Bilindiği üzere bölge idare mahkemesinin güvenlik iş sendikasına kayyum kararı yönünde onay vermesi sendika yöneticilerini hareketlendirirken, karara itiraz ederek üst mahkemeye gönderilmesinin ardından sendika başkanı ve il, bölge başkanları sabah akşam delegeleri dolanmaya devam ettiği iddia edilmekte ve sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar ilede görülmektedir. Kenan karabulut iddialara göre İstanbul’da eski delegeleri dolanamadığı kendisine olan tepkiler yüzünden Edirne’deki delegeleri ziyaret etmek için, yolda rutin polis çevirmesine takıldığı ve Bolat Ankaralının açmış olduğu davaya gitmediğinden dolayı mahkemenin mevcutlu getirme yönündeki kararı sonucunda polis eşliğinde bulunduğu ildeki savcılığa götürülerek ifadesi almak istendiği iddia ediliyor.

Mahkeme kararı bekleniyor

Kenan karabulut ‘un hakkında acılan davanın sonuna yaklaşıldığını belirten sendikanın  muhalif kesimi ile yaptığımız görüşmede; kararın çıkmasına az bir süre kaldı bir veya 2 celse sonra kararın çıkmasını bekliyoruz ve sonuna geldik diye düşünüyoruz kim suçlu ise cezasını çekecek YÜCE TÜRK ADALETİNE GÜVENİYORUZ. Adaletsizlikler yavaş yavaş gün yüzüne çıkacak bu ilk davamız değil ve son davamızda olmayacak. DEDİ

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün