özel güvenlik alımları

Kocaeli üniversitesi özel güvenlik dahil 132 personel alımı yapıyor

Kocaeli üniversitesi özel güvenlik dahil 132 değişik statülerde görevlendirmek üzere bünyesine işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Kura ile alım yapacağını duyuran üniversitesi. Kpss sınav şartı aramamaktadır. Çeşitli branşlarda alım yapacak olan üniversite alımlarında sıklık gösterdiği görülmekte. Son yayınlanan ilan detayına göre Kocaeli üniversitesi 132 kişilik sürekli işçi alımı yapacağını ve alımların acık olduğunu belirtti.

Kocaeli üniversitesi hangi statülerde eleman alımı yapıyor

Üniversite kamu personeli alımı için gerçekleştireceği sürekli işçi pozisyonlarında, 4 farklı pozisyonda eleman alımı yapıyor bunlar; 9 özel güvenlik görevlisi, 6 temizlik personeli, 30 kişilik ekip ile hasta ve yaşlı bakım elemanı, 87 kişiyi ise klinik destek elemanı olmak üzere 132 kişilik bir ekibi bünyesine katmaya hazırlanıyor.

Kocaeli üniversitesi Başvuru tarihleri

Üniversiteye 132 kişilik sürekli işçi alımlarının bugün itibari ile başladığı ve adayların başvuru gerçekleştirebileceğini belirtirken, iş kurun resmi sitesinden başvurulabileceği gibi, Türkiye iş kurumu2na şahsen başvuru ilede gerçekleştirilebilir.  Alımlar 15 haziran ile 19 haziran 2020 tarihleri arasında aktif olacak.

Kocaeli üniversitesi başvuru şartları

Kocaeli üniversitesine 9 özel güvenlik ve değişik statülerde alımların yapılabilmesi için çeşitli şartlar aranmaktadır. altta verdiğimiz şartlara detaylara ulaşabilirsiniz.

Özel güvenlik görevlisi alımı; 5188 sayılı kanun kapsamında çalışabilmek  için özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, 24 saat çalışma esasına uygun olmak, 18 ile 35 yaş arasında olmak, adayların ön lisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir. İşkur başvuru takip numarası: 00005529018

Temizlik görevlisi alımı; 6 kişilik eleman alımında 35 yaşını aşmamış olması gerekmekte, en az ilkokul ve lise mezunu niyeti gerekmektedir.  İşkur başvuru takip numarası: 00005529041 üzerinden başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı: 30 kişilik bir ekip olarak yapılacak alım şartları ise, Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olması talep edilen adayların 35 yaş şartı bulunmaktadır. Başvuru işlemlerinin yapılacağı İŞKUR ilan numarası 00005529085’tir.

Klinik ve destek elemanı alımı ; 35 yaşını geçmemiş olması, hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği alanlarından birinden lise mezuniyetine sahip olmak şartları arandığı ilan edilmiştir.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu