iskur iş ilanı

Kurum dişi Belediye alımları 32 kurum 18 -55 yaş arası

Kurum dişi Belediye alımları devam ediyor. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alımı kategorisinde birçok branşta personel alımı yapmakta.

Kurum dişi personel alım kategorisinde aranan kriterlerin başında ise 18 -55 yaş arası personel arayan kurumların olması görülmekte. Belediye iştiraklarının yayınladığı ilanlarda kamu işçi alımı ve kurum memur alımları yapmaktadır. Birçok ilanda en az ilkokul mezuniyeti aranmaktadır.

BELEDİYE İŞ İLANLARI

Belediye iş ilanları, il özel idareleri, belediyelere bağlık şirketler, sosyal yardımlaşma vakıfları, bakanlıkların alt birimleri, yerel kurumlar kurum dışı iş ilanları yayımlıyorlar.

Bu iş ilanları kurumlara bağlı firmalarda görevlendirmek üzere yayımlanıyor. Nitelikli kadrolarda memur personel alımı yapan olan kurumlar bunların dışında en az okur yazar seviyesinden işçi alımları da yapıyorlar.

Yayımlanan ilanlar kısa süreli aralıklarla duyuruluyor ve günlük yenilir.

Bu kapsamda haziran ayının son sekiz günü için yayımlanan çok sayıda duyuru bekleniyor. Yukarıda yer alan kamu kurumlarının yanında yeni iş ilanları arasında TÜBİTAK ve TÜRKSAT gibi kurumların personel alım duyuruları da yer alıyor.

32 ŞEHİR İÇİN İŞ İLANI YAYIMLANDI

32 farklı şehirde yer alan kamu kurumları il, ilçe belediye başkanlıkları duyurular ile personel alımı yapacaklarını ilan ettiler.

Hangi şehirlerde, hangi kurumlar tarafından personel alımı olacağını tablo halinde sizlerle paylaştık. İş arayanlar haberimizin en altında yer alan bağlantı üzerinden söz konusu personel alımlarına ulaşabilir ve kendi illerinde yayımlanan duyuruları inceleyebilirler.

HEM MEMUR KADROLARI HEM İŞÇİ KADROLARI BULUNUYOR

Yayımlanan duyurular arasında hem memur kadroları hemde işçi kadroları bulunuyor. Belediye başkanlıkları ve TÜBİTAK, TÜRKSAT gibi kurumlar memur alımı yapıyorlar. Düz memur kadroları başta olmak üzere evrak memuru, büro memuru, uzman personel, öğretmen, eğitici, teknik personel saha personelleri sağlık personelleri kadrosunda memur alımları yapılıyor.  Yine belediye başkanlıkları çok farklı meslek gruplarında işçi alımları yapacaklarını ilan ediyorlar. En fazla yayımlanan iş ilanı ise beden işçisi, inşaat işçisi, güvenlik, şoför, temizlik personeli, büro işçisi, çeştili meslek kollarında usta, iş makinesi operatörü gibi kadrolar.

İL İL İLÇE İLÇE TÜM LİSTE

kurum dişi
kurum dişi
kurum dişi
kurum dişi

kurum dişikurum dişikurum dişikurum dişikurum dişikurum dişikurum dişikurum dişi

 

Yukarıda yer alan listeye ulaşmak için TIKLAYINIZ

BAŞVURU AŞAMASINDA DİKKAT

İlan edilen memur personel ve işçi alımlarında adaylara çok kısa süre verilir. Kurum dışı personel alım ilanlarında ortalama başvuru süreci 2 gündür. Ancak kurumlar bu süreyi bir gün yada 3 gün olarak da uygulabilir. Adaylar başvurularını son başvuru tarihini geciktirmeden yapmalılar.  Bunun dışında kurumlar ilanlarında iletişim numarası verirler başvurudan önce verilen numalar üzerinden kurumla iletişim kurulabilir.

İş kurumu ve kuruluşlarına alınan tüm ilanlar takip etmek için bizi sosyal medyadan takip ederek, Tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.

Facebook için tıklayınız

İnstagram için tıklayınız

Twiter için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün