iskur iş ilanı

kurum dışı işçi alımı en az ortaokul mezunu

kurum dışı işçi alımı yapılmaktadır. 26.02.2021 dâhil olmak şartıyla son olarak belirlendi. Türkiye iş kurumu (işkur) tarafından yayınlanan ilana göre 11 farklı branşta en az ortaokul mezunu olmak şartıyla toplamda 29 Kurum dışı işçi alımı yapılacağı belirtildi. Türkiye iş kurumu tarafından yayınlanan ilana göre

İstanbul ili çekmeköy belediye başkanlığı tarafından 11 branşta 29 personel ihtiyacını gidermek adına işkur üzerinden yayınladığı ilan detayları haberimizde.

İşkur kurum dışı personel dağılımı

2 Şoför (E ehliyetli), 2 Temizlik ve Servis Personeli, 2 Evde Bakım Hizmeti Görevlisi, 1 Seri Nokta Görevlisi, 1 Marangoz, 1 İş Makinesi Operatörü, 1 Kaynakçı, 6 Bahçıvan, 11 Temizlik Personeli, 1 Şoför ve 1 Büro Personeli olarak kurum bünyesinde istihdam edileceklerdir.

İşkur Başvuru tarihleri

Yayınlanan ilana başvuru yapacak adayların 25.02.2021 / 26.02.2021 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar haberimizin altında paylaştığımız başvuru kılavuzunu tıklayarak başvuru yapılacak olan kurum adresini öğrenebilirler.

kurum dışı işçi alımı
kurum dışı işçi alımı

Başvuru genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Emekliliğe hak kazanmamış veya emekli olmamak, İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslarda yer alan şirket personellerinde aranan şartları taşıyor olmak, Görevini yapmasına engel akıl hastalığı bulunmamak ve Çekmeköy ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

E sınıfı ehliyetli Şoför için aranan nitelikler (2 personel)

E sınıfı ehliyetine sahip olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, En az Ortaokul (İlköğretim) mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik ve Servis Personeli için aranan nitelikler (2 personel)

Askerlik görevini yapmış veya askerlikle ilişiği bulunmamak ve En az ilkokul mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Evde Bakım Hizmeti Görevlisi için aranan nitelikler (2 personel)

Bayan olmak, Dezavantajlı gruplarda bulunan vatandaşların kişisel bakım hizmetleri özenle yerine getirebilecek olmak ve En az ilkokul mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Seri Nokta Görevlisi için aranan nitelikler (1 personel)

Üniversitelerin Halkla ilişkiler bölümünden Lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Marangoz için aranan nitelikler (1 personel)

Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak ve En az Ortaokul (İlköğretim) mezunu olmak şartları aranmaktadır.

İş Makinesi Operatörü için aranan nitelikler (1 personel)

Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, En az Ortaokul (İlköğretim) mezunu olmak, Dekoder ve Ekskavatör sertifikasına sahip olmak, Ağır ve tehlikeli işlerde ve gece vardiyasında çalışabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Kaynakçı için aranan nitelikler (1 personel)

Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Mesleki sertifikaya sahip olmak, Ağır ve tehlikeli işlerde ve gece vardiyasında çalışabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Bahçıvan için aranan nitelikler (6 personel)

Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Çim biçme ağaç budama işlerinden anlamak, Ağır ve tehlikeli işlerde ve gece vardiyasında çalışabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Personeli için aranan nitelikler (11 personel)

Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, En az Ortaokul mezunu olmak, Çim biçme ağaç budama işlerinden anlamak, Ağır ve tehlikeli işlerde ve gece vardiyasında çalışabilecek olmak, katı atıkların toplanması ve bertaraf edilmesi cadde ve sokak temizlik işleri Pazar yerlerinin temizlik işlerini yapabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Şoför için aranan nitelikler (1 personel)

B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, En az Önlisans mezunu olmak ve Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak şartları aranmaktadır.

Büro Personeli için aranan nitelikler (1 personel)

B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, En az Önlisans mezunu olmak ve Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

kurum dışı işçi alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Kdjfjjf

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün