iskur iş ilanı

Kurumdisi en az ilkokul mezunu 100 personel alımı

Kurumdisi en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacak. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre beden işçisi ve bahçe personeli olmak üzere toplamda 100 personel istihdam edilecek.

Türkiye iş kurumu üzerinden belediye başkanlıkları kurumlarda eksik personel ihtiyacını gidermek üzere çeşitli branşlarda kamu personel alımı yayınlamaya devam ediyor.

Kamu kurum dışı personel alım detayları

Kamu kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre Konya Ereğli belediyesi bünyesindeki eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile Kpss şartsız ve en az ilkokul mezunu istihdam sağlayacak. Başvuru yapacak olan adaylar 13.06.2021 (dahil) başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru kurum (Namık kemal mahallesi anıt caddesi no:54 Ereğli/Konya) adresine yapılacak.

Kamu Personel alımı için aranan şartlar

Kamu personel alımı için aranan şartlar ise şu şekilde belirlendi.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkûm bulunmamak şartları aranmaktadır.

Beden işçisi alımı

Benden işçisi alımı için en az ilkokul mezunu ve Ereğli ilçesinde ikamet ediyor olmak şartı aranmaktadır. Toplamda 40 personel istihdam edilecek

Bahçe bakım personel alımı

Bahçe bakım personel alımı için en az ilkokul mezunu ve Ereğli ilçesinde ikamet ediyor olmak.  Toplamda 40 personel istihdam edilecek.

Marangoz ve demir doğrama personeli

Marangoz ve demir doğrama personeli olarak toplamda 20 personel istihdam edilecek. En az ilkokul mezunu ve Ereğli ilçelisinde ikamet ediyor olmak şartı bulunmaktadır.

Kurumdisi personel alımı kılavuzu

Kdjfjjf

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün