iskur iş ilanı

kurumdışı personel alımı en az ilkokul mezunu  

kurumdışı personel alımı yapılacağı duyuruldu. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu 30 vasıfsız personel alımı yapılacak.

Kurumdışı personel alımı yayınlayan belediye başkanlığı üst yaş şartı aramamaktadır. Kamu kurum ve kuruluşunda çalışmak isteyen vatandaşlar kurum dışı personel alımı kategorisini takip etmeye devam ediyor. Bu kapsamda ise Manisa ili Alaşehir belediyesi kurumda istihdam edilmek üzere kamu personel alımı yayınladı. Başvuru yapacak olan adaylar 13.06.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen kuruma yapılacak. Kurum adresi: (Yenice mahallesi beşeylül caddesi no:30 Alaşehir/Manisa)

Belediye Başkanlığı personel alım şartları

Belediye başkanlığı personel alım için belli şartlar aramaktadır. Bu şartlar ise: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az ilkokul diploması olması gerekmektedir. Bay adaylar için askerlik sorunu olmamak, Yasadışı ideolojik amaçlı faaliyetlere anarşi ve terör eylemlerine herhangi bir suretle katılmamış ve karışmamış olmak, MEB onaylı Gıda ve Su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi belgesine sahip olmak ve Alaşehir ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kdjfjjf

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün