Özel Güvenlik

Kyk güvenlik görevlisini av tüfeği ile vurdu

Kyk güvenlik görevlisi – Niğde (KKTC) Kuzey Kıbrıs TÜRK cumhuriyetinden corona virüs tedbiri amacıyla karantinada gözetim altına alınan vatandaşların kaldığı yurt ‘un özel güvenlik görevlisi av tüfeği ile vurularak yaralandı. Edindiğimiz bilgilere göre Niğde’de yurtdışından getirilen corona şüphelisi ve gözlem altına alınan Ömer halis demir üniversitesin merkez kampüsünde 1. ci Kılıçaslan yurdun ‘da görev yapan güvenlik görevlisi Serhat Açıkgöz henüz tespit edilemeyen bir nedenle aynı kurumda çalışan meslektaşının eşi tarafından ruhsatsız olarak bulundurduğu av tüfeği ile vurularak yaralandı.

Kyk güvenlik
Kyk güvenlik

Olayın polise ihbar edilmesi ile birlikte olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi ve yurdun etrafında geniş güvenlik önlemleri alınırken, zanlının kaçarken bıraktığı otomobile incelemeye alınırken, yaralı özel güvenlik görevlisi sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

Kyk güvenlik görevlisinin durumu iyi

Av tüfeği ile yaranan güvenlik görevlisi Niğde Ömer halis demir üniversitesine sevk edilerek tedavi altına alındığı belirtildi. Konun araştırılması için ekiplerin titiz bir şekilde inceleme yaptığı ve zanlının firarı olduğu belirtiliyor.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu