iskur iş ilanı

Meb personel alımı en az ortaokul mezunu

Meb personel alımı ilanı yayınlandı. Türkiye iş kurumu aracılığı ile yayınlanan ilana göre kadrolu şekilde farklı branşlarda görevlendirilmek üzere en az ortaokul mezunu meb personel alımı belirlendi.

Türkiye iş kurumu (İşkur) tarafından yayınlanan ilana göre personel alım yapacağı duyuruldu. 14 kişilik yayınlanan ilanda resepsiyon görevlisi 14, aşçı yardımcısı 2, aşçı 1, temizlik personeli 7, branşlarda personel alımı gerçekleştirecek.

Meb personel alımı 2021 detayları

Meb personel alımı 2021 yılı içerisinde yayınladı ilanda adana öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar 14.06.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru gerçekleştirecek adaylar esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Başvurularını işkur ’dan gerçekleştiren tüm belgelerini 15.06.2021 saat:17:00 kadar adanaogretmenevi.isbasvuru@gmail.com mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Kura çekilişi 18.06.2021 saat: 10:00 ile 11:00 arasında @adanaogretmenevi instagram hesabından canlı olarak belirlenecektir.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

En az ilköğretim (ortaokul) mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, MEB Onaylı  Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi Belgesi sahibi olmak, İlan tarihinden önce alınmış İş Sağlığı ve İş güvenliği eğitimi Belgesi sahibi olmak, İlan tarihinden önce Seyhan ilçesinde ikamet ediyor olmak ve Kamuya işe alımda geçerli diğer kanuni şartları taşıyor olmak.

Resepsiyon Görevlisi alımı (4 personel)

İlan tarihinden önce alınmış MEB onaylı Ön Büro Elemanı Yetiştirme Geliştirme ve Uyum Eğitimi Belgesine sahip olmak, İlgili meslekte turizm veya konaklama sektöründe 2 yıl çalışmış olmak.

Aşçı Yardımcısı personel alımı (2 personel)

İlan tarihinden önce alınmış MEB Onaylı Geleneksel Türk Mutfağı Eğitimi Belgesine sahip olmak, İlgili meslekte turizm veya konaklama sektöründe 2 yıl çalışmış olmak.

Aşçı alımı (1 personel)

İlan tarihinden önce alınmış MEB Onaylı Aşçı Yardımcısı Eğitimi Belgesine sahip olmak, İlgili meslekte turizm veya konaklama sektöründe 2 yıl çalışmış olmak.

Temizlik Görevlisi alımı (7 personel)

İlan tarihinden önce alınmış MEB Onaylı Kat Hizmetleri Elemanı Eğitimi Belgesine sahip olmak, İlgili meslekte turizm veya konaklama sektöründe 1 yıl çalışmış olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları; 00006073107, 00006073111, 00006073112 ve 00006073114’tür.

 

Kdjfjjf

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün