Toplum Yararına Program

Mersin belediyesi 150 personel alımı

Mersin büyükşehir belediyesi 150 plaj görevlisi alacağını duyurdu. En az ilköğretim mezunu olmak şartı ile, başvuru şartları haberimizin detayında

Mersin büyükşehir belediyesi 150 personel alım şartları

Dünya nın başına bela olan korona virüsün etkisinin azılmasın ardından ve yaz sezonunun giriş yapması ile Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde iş ilanları açılmaya başladı. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre ise mersin büyükşehir belediyesi 150 kişilik bir istihdam oluşturacağını duyurdu. Alımlar geçici işçi statüsünde olacağı belirtildi. 150 kişilik alımın 60 kişisi plajlarda geçici süreyle istihdam edilecek. Başvurular 1 haziran ile 3 haziran arasında gerçekleştirilecek. 4 hazirandan göreve başlayacak olan kişiler 15 haziran 2020 yılına kadar mersin Atakent mahallesi susanoğlu mevkii sahil yolu Silifke ilçesinde görevlerini icra edecekler. Mesai saatleri ise 08:00 ile 18:00 saatleri arasında olacaktır.

Başvuru şartlarında ise en az ilkokul mezunu, diksiyonu düzgün ve esnek çalışma saatlerine uyabilme şartı aranmaktadır. başvuru yapacak vatandaşların mersin büyükşehir belediyesi 2ne bağlı faaliyet yürüten şirketin mail adresinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İlkokul personel alımı:

Açıklanan diğer ilanda ise 90 kişilik plaj görevlisi alımlarında başvurular 3 Haziran 2020 tarihine kadar gerçekleştirilecek. Başvuru şartları ilkokul mezunu diksiyonu düzgün ve yoğun çalışma şartlarına uyum sağlayabilen çalışma yeri ise Kızkalesi Mahallesi sahil şeridi Mersin Erdemli de görev yapacaklar. 4 Haziran’da başlayacak olan görevlendirme 15 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Mersin belediyesi 150 personel alımı
Mersin belediyesi 150 personel alımı

typ çalışanları facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu