typ işkur

milli eğitim işkur son dakika 2022 başvurular açıldı

milli eğitim işkur son dakika 2022 ilan yayınlandı. Toplum yararına program kapsamında okullarda çalışmak isteyen vatandaşların uzun süredir beklediği işkur typ başvuru ekranı aktif oldu. Kamu kurum ve kuruluşları bilindiği üzere süreli işçi pozisyonunda dönem dönem personel istihdam ediyor. Birçok issiz vatandaşın ise beklediği kurumların başında gelen meb olduğu bilinmekte. 07.01.2022 tarihi itibari ile ilan yayınlandı.

Milli eğitim işkur son dakika olarak okullarda görevlendirilmek üzere ilan yayınladı. Toplum yararına program kapsamında Diyarbakır ili ve ilçeler için personel alımı aktif oldu. Diyarbakır ili ve 16 ilçe meb bakım onarım ve temizlik alımı için aktif oldu.

Typ işkur 2022 üzerinden alım yapan ilçeler

Typ işkur 2022 yılının ilk haftası ilan yayınladı yayınlanan ilana göre Diyarbakır ili ve ilçeleri aktif oldu. Aktif olan ilçeler ise şu şekilde belirlendi.

Bağlar

Çüngüş

Dicle

Eğil

Hazro

Kayapınar

Kulp

Lice

Yenişehir

Bismil

Çernik

Ergani

Hani

Kocaköy

Silvan

Sur

Başvuru yapacak olan adaylar başvuru linki üzerine tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvuru linki

2022 typ işkur personel alımı

2022 typ işkur personel alımı için Diyarbakır il’inde yayınlanan ilan birçok toplum yararına program kapsamında çalışmak isteyen işsiz vatandaşları sevindirdi. Birçok ilde typ ilanlarının aktif olacağı ise yayınlanan ilk ilan ile belli oldu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: