Toplum Yararına Program

ODTÜ personel alımı

ODTÜ personel alımı – İşkur (Türkiye iş kurumu) altından personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Ankara merkez konfederasyonu görevlendirmek üzere 14 kişi temizlik personeli, 8 özel güvenlik görevlisi, ODTÜ ‘ye bağlı olarak deniz bilimleri enstitüsünü müdürlüğüne (mersin erdemli) ilinde görev yapmak üzere 1 temizlik elamanı, 2 özel güvenlik görevlisi çalıştırmak adına personel alımı yapacağını belirtti.

ODTÜ işkur üzerinden işçi alımı

Odtü işkur üzerinden 4857 sayılı iş kanunu kapsamında görevlendirmek üzere temizlik elemanı ve güvenlik görevlisi görevlendirmek adına ilan yayınlarken alım yapacağı Ankara merkezli ve mersin erdemli ilçesi için alım gerçekleştireceğini belirtti buna göre 14 temizlik görevlisi ve 8 özel güvenlik görevlisini Ankara merkezli alım gerçekleştirirken, 1 temizlik elemanı ve 2 güvenlik görevlisini ise mersin/erdemli ilçesinde görevlendirileceği belirtildi.

ODTÜ 25 sürekli işçi alımı gerçekleştirecek

Odtü güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı için başvuru yapacakları vatandaşlara kısa notlar belirtildi. Adayların belirlenmesi için 18-03-2020 Çarşamba günü saat 10:00 ile 12:30 arasında kura çekimi için Ankara 32. Noteri huzurunda Odtü anfisinde gerçekleştirileceğini belirtirken. Asıl ve yedek olarak seçilen kişilerin ODTÜ’nün resmi sitesinden yayınlanacağı belirtildi. http://pdb.metu.edu.tr/  Aşağıdaki resim olarak verdiğimiz bilgi ODTÜ’nün resmi sitesinden alınmış ve başvuru yapacak adaylara yardımcı bilgi olması adına sizlerle paylaşılmıştır.

ODTÜ personel alımı
ODTÜ personel alımı
ODTÜ personel alımı 1
ODTÜ personel alımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu