Özel Güvenlik

Ogghaber olarak bizler ile paylaşın

Ogghaber – özel güvenlik haber olarak sektöre özgü makaleler ve özel güvenlik sektörü üzerinde yayın yaptığımız haber sitemiz www.ozelguvenlik.com.tr üzerinden bizlere ulaşabilir ve çalıştığınız kamu kurum ve kuruluşu veyahut özel sektörde çalışma hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları sorunları bizlere iletebilirsiniz. Ögg haber sitemiz sadece sektör üzerinde haber yapmakta ve güvenlik görevlileri için günlük yaşanan sıkıntıları ve bizleri alaka eden konuları paylaşmaktadır. Sizlerde yaşadığınız sorunları bizlere bildirerek gündem oluşturabilirsin. Bilindiği üzere güvenlik sektörü ve özel güvenlik kimlik kartı başvuru sayısı hızlı bir şekilde büyümekte ve bu büyüme ile maalesef günlük çalışma hayatımızdaki sorunlarda büyümekte olduğu görülmektedir. Sorunlarımız paylaşılarak en aza indirmeye çalışmalıyız

Ogghaber
Ogghaber

Özel güvenlik haberleri 2020

2020 yılı maalesef ülkemize sıkıntı getirdiği gibi sektörümüzü de olumsuz şekilde yansımıştır. Kamu kurum ve kuruluşlarında şiddetin artış göstermesi ve 2020 yılına gireli 3 ay gibi kısa süre içerisinde 5 kişiye yakın güvenlik personelinin darp olayına şahit olduğumuz bilinmektedir. Sektör çalışanlarının en büyük sorunlarından olan şiddet, mobbing ve ekonomik sorunlar günden güne büyümeye devam ediyor. Kamu kurumlarında çalışan güvenlik görevlileri STK (güvenlik sendikaları) dan medet umarken, özel sektör adeta üvey evlat muamelesi görmeye devam etmekte. Güvenlik sendikalarının kamu güvenlik görevlileri ‘ni üye yapıp aidat alma derdine düştüğü görülmekte ve özel sektör çalışanlarının hiçbir sıkıntısı ile ilgilenmedikleri görülmektedir.

özel güvenlik haber facebook

bilindiği üzere sosyal medya hesapları üzerinden en çok takip edilen olarak facebook sayfaları aktif olarak haberlerin paylaşıldığı görülmektedir. Özel güvenlik haber sitesi olarak bizleri facebook dan da takip edebilir, güncel bilgileri öğrenebilirsiniz. Bizi sosyal medya hesabı olan facebook ‘tan takip etmek içi Tıklayınız.

Ogghaber
Ogghaber
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı