iskur iş ilanı

Ogm alim 16 bin 500 personel alımı

Ogm alim için 16 bin 500 kişilik istihdamın büyümesi ve eksik personel ihtiyacının giderilmesi adına personel alımı yapılacağı belirtilmişti. Ogm alim ne zaman, alım yapılacak branşlar ve adaylardan aranan şartların tamamı haberimizin detayında.

Orman genel müdürlüğü 16 bin 500 personel alımı gerçekleştirecek değişik illerde ve branşlarda alım gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz dönemlerde Tarım ve orman bakanlığı bünyesinde bulunan orman genel müdürlüğü yapılacak alımlar için kontenjanları açıklanmıştı. Ogm personel alımı bekleyen adaylar 2021 yılında alım başvurularının gerçekleşmesini beklemektedirler. Orman genel müdürlüğünün işçi, memur alım detayları haberimizde.

işkur orman işçi alımı 2021

işkur orman işçi alımı 2021 yılı içerisinde gerçekleşmesini beklenen başvurular 2021 yılında gerçekleştirmesi bekleyen yüzbinlerce vatandaş beklemekte. Kpss şartsız yapılacak olan işçi alımı için 2021 yıl sonuna kadar yapılacağı belirtiliyor.

OGM 5000 personel alımı (Orman Muhafaza Memuru)

OGM personel alımında en büyük kontenjanlardan biri de uzun süredir atama bekleyen OGM 5000 orman muhafaza memuru alımı için. Adaylar 5000 kadroya orman muhafaza memuru alımı başvurularının hemen başlamasını bekliyor ve beklentileri yüksek.

Orman Genel Müdürlüğü personel alımı 2021 (Kontenjan Dağılımı)

Orman Genel Müdürlüğü OGM bünyesinde alınacak toplam 16 bin 500 kadro dağılımı kontenjanlar itibarıyla şu şekildedir:

  • 10000 Yangın İşçisi alımı,
  • 5000 Orman Muhafaza Memuru alımı,
  • 1000 Orman Mühendisi alımı,

500 Tekniker alımı yapılacak. Toplam 16 bin 500 kontenjan için 2022 yılı beklenmeden süreçlerin ayrı ayrı ilanlar bazında açıklanmasını ve adayların beklentilerinin ve taleplerinin karşılanmasını bekliyoruz.

Kaynak: isilanlarikariyer com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. GÜVENLİĞİ SAĞLAMAK İÇİN. SILAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI DA YAPILSIN LÜTFEN. Kpss şartı aranmasın Kahramanmaraş. İçinde alım gerçekleşsin Artık lütfen güvenlik alımı yapılsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: