Güvenlik İş

Ömer çağırıcı Hodri meydan gel iddiaları yanıtla dedi.

Ömer çağırıcı geçtiğimiz günlerde uluslararası Kafkas vakfı ve araştırmacı yazar HAYATİ KÜÇÜK ‘ü twiter üzerinden tehdit ettiği ve yazdığı twiter ’de ‘’Sana çok iyi anlatacağız merak etme’’ sözü üzerine Hayati KÜÇÜK ’ün avukatı tarafından tehdit suçundan savcılığa verilmesine neden oldu.

Bilindiği üzere Hayati KÜÇÜK Kafkas vakfı başkanı ve araştırmacı yazar olması yanı sıra yıllarca fetö ile mücadelede etmiş ve bildikleri savcılık ve mahkemeye aracılığı ile gizli tanık olarak anlatması istenildiğinde. Benim bu mücadelede ismimin gizlenmesine gerek yok gizli tanık olmayı kabul etmiyorum ve istenilen her konuda bizzat giderek anlatmaya hazırım diyen cesur bir insan olduğu bilinmektedir.

Güvenlik iş sendikası başkanı neden tehdit etti?

Hayati KÜÇÜK özel güvenlik şirketlerinde ve sektörde fetöcüler cirit atıyor sözünden rahatsız olan Ömer çağırıcı Mehmet Özmen ’in sundugu akit TV’nin ülke gündemi programına katılamadı. Mehmet Özmen’in yaptığı açıklamada Ömer çağırıcıyı bizzat mesaj ve whatsaap üzerinden iletişime geçtiğim halde programa katılmadı. Yapılan programa Güvenlik iş sendikası ’nın genel başkanı bağlanamadığından, sendikanın kurucu genel başkanı Bolat Ankara ’lı  katıldı ve Kurucu genel başkanın konuşmasındaki belli başlıklar

  1. Fetöcülerin uygulaması gibi, Olağan kongreden birkaç gün sonra operasyon yedim
  2. Hayat KÜÇÜK güvenlik sektöründe fetöcüler cirit atıyor diyor. Ses güvenlik iş sendikası başkanından geliyor bu nasıl bir aymazlıktır.
  3. Güvenlik iş sendikasının binasının geçmişine bakın neymiş? Sendika genel merkezi geçmişte aksiyon iş sendikasının genel merkeziymiş.  Buradan soruyorum bilinçli şekilde mi ora şeçildi.
  4. Nazilli son havadis gazetesinde 2017 yılındaki haberde Güvenlik iş sendikasına paralel yapı hâkim oldu haberi çıktı.
  5. 22 ağustos 2017 yılında Diyarbakır güncel gazetesinde Dicle üniversitesi rektörünün Ayşe jale saraç yönetiminde güvenlik iş sendikasına üye yapmak için insanlar zorlandığı ortaya çıktı. Bunlar hep tesadüf mü?
  6. Cumhuriyet savcılarını göreve davet ediyorum.

ÜLKE GÜNDEMİ Moderatörü Mehmet Özmen hodri meydan bağlanın iddialara cevap verin dedi

Ülke gündemi programını sunan Mehmet ÖZMEN bizzat Ömer çağırıcıyı programa katılması ve üzerine atılan iddialara cevap vermesini istemesine rağmen katılamayan Ömer çağırıcıya Özmen’den ‘’Ömer bey hodri meydan’’ diyerek sitem etti. Moderatör Mehmet Özmen’in Ömer çağırıcıya sorduğu birkaç soru başlıkları ise

  1. Ey Ömer çağırıcı fetö ile mücadelede neler yaptın gel bu programda anlat
  2. Fetö’nun özel güvenlik imamı kim?
  3. Bize gelen bilgilere göre; Ömer çağırıcı bir proje olarak sendikaya getirildi Deniliyor. (kurucu başkana cevaben)
  4. Mehmet Özmen Bolat Ankaralıya sorduğu soruda, benimle iletişime geçenler Ömer çağırıcının Adil öksüz ile aynı yerde çalıştığını, Ömer çağırıcının adil öksüz ile aralarının iyi olduğunu iddia ediyorlar bu iddialar doğrumu? Ömer çağırıcının bu iddiaya yanıt vermesi gerekiyor. Eğerki doğru ise Adil öksüz ile bildiklerinizi İçişleri bakanlığına, yetkililere, Emniyete, Yargıya bildirdiniz mi? Tanıyorsanız tabi. Kaçtığınız için anlayamıyoruz. Kaçmayın hodri meydan DEDİ.

Video uzun olduğu için önemli başlıkları değerli okurlarımız için oluşturduk. Haber altındaki canlı yayında konuşulan videoyu da izleyebilirsiniz.

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: