Güvenlik İş

Ömer çağrıcı ‘ya 600 binlik evi kim aldı ?

Ömer çağrıcı – Sendikanın başına geldiği günden bu güne devamlı gerek yazdıkları ile gerek yaptığı gaflar ve işlerle gündeme gelen güvenlik iş sendikası başkanın geçmiş aylarda gündeme getirilen 600 bine yakın evi hala bir açıklama gelmezken, sendikanın kendisinin yönettiği iddia edilen bir facebook sayfasından diğer sendikalarına laf atılması güvenlik iş sendikasının eski mali sekreterini kızdırdı.

Ömer çağırıcı reklam adamı

Güvenlik iş sendikasının eski mali sekreteri alan Erdal Ervan ile sektörel yaptığımız kısa bir söyleşide Ervan eski sendikasına sitemlerini dile getirdi. Ervan ile yaptığımız söyleşi;

Ben güvenlik iş sendikasının kurucu üyelerinden biriyim sendikamızın en büyük yanlışı Ömer çağırıcı ‘yı sendikaya alarak işlediğimizi maalesef şu anki sektör haberlerini takip ettiğimde görüyorum. Sendikamızın kurucusu olan Bolat Ankaralı ’ya yapılan kumpas sonrası, editör sitelerinde yazı yazan hiçbir sektörel faaliyeti olmayan ve öz iş sendikası sakarya il temsilciliği döneminde sendikacılığı beceremediğinden dolayı öz iş sendikasın dan ihraç edilerek yanımıza aldığımız günden, sendika başkanı oldugu ve sendikada çeşitli birimlerde çalışan ve hiçbir birimde verim alamadıgımız bir kişinin sendika başkanlığı maalesef hüsran ile sonuçlanmaya başladığını üzüntüyle görülmekte. Sendikaya kayyum ve Ömer çağırıcı ve bir çok yöneticisine davalar devam etmekte ve sendika kısa süre sonra temize çıkacağını ümit ediyoruz.

600 bin değerindeki evden bahset

Sendikanın kurucusu olduğumdan dolayı Ömer çağırıcı genel başkan olmadan kısa dönem önce borç batağındaydı ve kart borçlarından dolayı yardımlarımız olmuştur. Ve en son gündemlere baktığımızda Ömer çağrıcı ‘nın Ankara da 600 bin değerinde bir evi oldugu görülmekte, bu evi nereden aldın ? kimler destek çıktı ? kaç lira maaş alıyorsun ? gibi soruları cevaplamak yerine diğer sendikalara, facebook sayfalarından sendikada görevli kişiler yazılar paylaşıyor. Peki sen bu evi nereden aldın bizde sana soralım ?

Gece kulübünde eğlenen yöneticilere ne yapabildin ?

Başkan yardımcılarının geçmiş haberi

Maalesef İşçi ve güvenlik görevlilerinin maddi, gerekse sosyal haklarının günden güne yok edildiği dönemlerden geçtiğimizi tüm işçi arkadaşlarımız bilmektedir. Peki bu zor dönemlerde genel başkan yardımcılarının gece kulübünde bir dansöze para takarken çekilmiş resimleri karşısında Ömer çağırıcı ne yapabildi ? bu eğlence parası kimin parası ? Üyelerden aldığınız aidat ücretlerde bu eğlence mekanında harcandı mı ?

Ömer çagırıcıÖmer çağrıcı

Yoksa sendikada üyelerin aidat paraları ile, yüksek meblağlarda aldıkları maaşlardan mı ödendi ? Ömer çağırıcı bunların hesabını vermeniz gerekmez mi üyelere. Şu anda sendikaya açmış olduğumuz kayyum ve genel başkana açmış olduğumuz yolsuzluk davaları devam ederken. Sendikanın hukuk birimi sorumlusu olan Levent Atabay hakkında suç duyurusu oldugu ve Adalet bakanlığının gerekli birimi ‘nın araştırma hakkında izin verdiği kesin olmayan bilgilerle haber aldık bu konuda da elimizde bilgi belge ne varsa devlet ile paylaşacağız. Artık güvenlik iş sendikası sahipsiz değil ve Ömer çağrıcı ‘dan açıklama bekliyoruz DEDİ.

Bizi ögg facebook sayfasından takıp edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün