Öz iş sendikası

öz iş sendikası Sivas temsilcisi artık birlik olalım

öz iş sendikası Sivas temsilcisi artık birlik olalım

Türkiye’nin en ilk güvenlik sendikası olan ve faaliyetlerine son hızla devam eden öz iş sendikası, yollarına devam ederken sendika üyelerinden aldıkları motivasyon ile çalışmalarına devam ettiklerini belirtiliyor.

geçtiğimiz haftalarda kutladığımız, özel güvenlik haftası ‘nda, Kredi yurtlar kurumu (KYK) ve Devlet Su İşlerinde (DSİ) çalışan işçilerin yemek parası zaferini kazanan ve adeta özel güvenlik haftasında işçilere armağan gibi olan mücadelelerinin ardından, Kazanacak daha cok dava ve işçi lehine alacağımız çok hak var diyerek 81 ilde çalışmalarına hız verdikleri belirtiliyor.

Yapmış oldukları çalışmaların hakkında bilği almak için Öz İş Sendikası Sivas İl Temsilcisi olan ve Yıllardır sendikal faaliyetlerin içerisinde olan Muhammet YALÇIN KAYA ile yaptığımız röportajda: Yıllardır öz iş sendikasının sivas il temsilcisi olarak faaliyet yürütmekteyim, sendikacılık yapmak için sektör içinde çalışmak ve o zorlukları yaşamak lazımkı işçinin derdinden anlayabilmek için önemli bir durumdur. Maalesef şu anki bazı sosyal medya sendikacılarını ben ve tüm emekçiler görüyor, Facebook üzerinden her şeyi kazanacağını sanıyor, bir defa saha çalışması yapmamış kişiler sendikacılık yapıyor. bu maalesef işçiler içinde kötü bir durum, bir tane üye fazla yapacağım diye üyelere yalan yanlış bilgiler vermekteler.

ARTIK BİRLİK OLALIM

Artık işçilerin bir çatı altında ve gerçek mücadele veren bir sendika altında birlik olma zamanı, işçinin halinden işçi anlar, biz birlik olmadıkça haklarımız ve geleceğimiz sıkıntıya girecek, birlikten kuvvet doğar.  biz mücadelemizin arkasındayız, öz iş sendikasının bir ferdi olarak artık gelin birlik olalım DEDİ.

ÖZEL GÜVENLİK HABER

 

öz iş sendikası
öz iş sendikası

özel güvenlik facebook adresinden bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: