özel güvenlik iş ilanları

Özel güvenlik alımı 2022 yılı ve temizlik personeli

Özel güvenlik alımı 2022 yılı içerisinde ilk alımları başladı. Kamu kurum ve kuruluşları 2022 yılının ilk günlerinde peş peşe ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Birçok kamu kurum ve kuruluşları değişik illerde ve branşlarda bünyesinde bulunan eksiklikleri gidermek adına ilan yayına vermekte.

Bu kapsamda güzel sanatlar üniversitesi 8 temizlik personeli ve 7 özel güvenlik alımı 2022 yılının ilk gününde yayınladı. Ankara müzik ve güzel sanatlar üniversitesi personel daire başkanlığı tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adayların, kurumun başvuru kılavuzunda belirtilen şartları taşıması gerekmektedir.

Ankara müzik ve güzel sanatlar üniversitesi personel alımı 2022

Ankara müzik ve güzel sanatlar üniversitesi personel alımı 2022 yılı içerisinde yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar için

İlgili Yüksekokulların Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, 2020 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak, güvenlik ve koruma ön lisans programlarından birinden mezun olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Başvuru bitim tarihi itibariyle 30 (otuz) yaşından gün almamış olmak.

170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması. ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olmak, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak ve Üniversitemizin tüm kampüs ve birimlerinde iç ve dış alanda temizlik hizmetlerinde çalışmaya engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak.

Hijyen belgesi sahibi olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, 30 yaşından büyük olmamak ve 2020 KPSS P94 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak.

Kamu personel alımı başvuru bilgileri

Kamu personel alımı için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar 07.01.2022 son başvuru olarak belirlenmiştir. Başvurular link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özel güvenlik alımı 2022 Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: