Özel Güvenlik

Özel güvenlik alkışta istemiyoruz, şiddette

özel güvenlik haber

 

özel güvenlik – yıllardır halkın arasında olmasına rağmen maalesef halk tarafından benimsenmemiş olması sektör çalışanları sıkıntıya sokmakta. 5188 sayılı kanun kapsamında çalıştığı birimde verilen talimatlar üzerine görevini ifa eden güvenlik görevlileri son dönemlerde yaşadığı şiddete tepkili ve içişleri bakanlığın ‘dan düzenleme istiyor. Son dönemlerde artan şiddetin boyutları adeta öldürücü vaziyeti aldığı dün akşam saatlerin hastane güvenlik görevlisi meslektaşımıza yapılan saldırı le kendini iyice belli etmiş durumda. Saldırının Vahşice olduğu yapılan saldırıda büyük bıçak kullanılması da gözlerden kaçmadı.

özel güvenlik
özel güvenlik

özel güvenlik corona saldırısına maruz kaldı

‘’ İstanbul Maltepe de bulunan Süreyya paşa göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahısı eğitim ve araştırma hastanesinde corona virüs tedavisi gören yaşlı bayanın çocuğu, güvenlik görevlilerinin salgın bir hastalık olduğunu şu anda göremeyeceğini belirtmesinin üzerine murat d isimli şahıs adeta hastane içerisinde terör estirdi.  Hatanın bulunduğu kata çıkmak isteyen ve güvenlik görevlileri tarafından engellenen ziyaretçi 2 güvenlik görevlisi ‘ni bıçakla yaraladı. Polis ekiplerine ihbar edilen zanlı hastaneye gelen çok sayıda polis ekipleri tarafından yakalandı ve emniyete götürüldü. Yaralan Özel Güvenlik görevlilerine acil müdahale olay yerinde yapılırken, durumu ağır olan Minur Bağtur Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata alındı.’’

özel güvenlik
özel güvenlik

ŞİDDETE KİM DUR DİYECEK

En çok sağlık sektöründe başımıza gelen bu şiddete kim dur diyecek soruları her gün ögg ‘ler tarafından konuşulmaya devam ederken, maalesef haftada bir meslektaşımız saldırıya maruz kalmaya devam ediyor. Güvenlik personel ‘i en çokta sağlıkta çalışan kişiler bu şiddete maruz kalmakta çok tedirgin olduğu belirtilirken, içişleri bakanlığının bu konuya bir an önce çare bulmasını istiyor.

özel güvenlik haber facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu