Özel Güvenlik

Özel güvenlik ateş ölçer, ile fırınlarda

Özel güvenlik ateş ölçer, dünyanın başına bela olan ve son dönemlerde ülkemizde de ciddi sorunlara neden olan ve yaşamı yitirenlerin sayısınında artmasına neden olan korona virüs nedeni ile sıkı tedbirler alınmaya devam ediyor. Tedbirler günden güne sıkılaştırılırken şimdi ise bir fırın özel güvenlik ateş ölçer ile müşterilerini içeriye almaya başladı. Afyonkarahisar ‘da bir fırın müşterilerini özel güvenlik görevlisi tarafından ateş ölçer ile kontrol edilerek dükkan içerisine almaya uygulaması başladı. Ataş ölçer kontrolü yapan güvenlik görevlisi aynı anda sosyal mesafe kontrolünde sağlıyor.

Özel güvenlik ateş ölçmesi müşterileri tarafından olumlu karşılandı

Özel güvenlik ateş ölçer
Özel güvenlik ateş ölçer

Corona virüs ’ün yayılmasının hızını önlemek amacıyla ve başka insanlara bulaşmaması için alınan tedbirler hızlı bir şekilde uygulanırken, ramazan ayı ‘nda müşterisi yoğun olan fırınlarda alınan önlemlerde hızlı bir şekilde uygulanmaya devam ediyor.  Alınan kararlara göre ramazan ayından fırınların iftara 2 saat önce üretimini yasaklandı. Uygulamaya alınan bu kararın sonucunda oluşabilecek uzun kuyruk ve sosyal mesafe ‘ye uyumların önüne geçilmesi planlanıyor.

Bu kararlara uygulanırken, Afyonkarahisar ’da bir fırın sahibi ekstra bir önlem aldı. Afyonkarahisar da özel güvenlik görevlisi bulunduran bir fırın müşterileri için giriş bölümüne dezenfektan yerleştirdi. İçeriye giriş yapacak olan müşterilere ise özel güvenlik görevlileri tarafından ateş ölçer ile kontrol ederek sosyal mesafe kurallarına uymaları için yardımcı oluyor.

İşletme sahibi Ramazan Keskin, “Koronavirüs tedbirleri kapsamında devletimiz insan sağlığını önceleyen bir uygulama tedbiri aldı. Bu süreçte fırınlar için de üretim saati sınırlaması getirildi. Biz de bu uygulamaları yerine getirirken, müşterilerimizin de sağlığını korumak adına özel güvenlik personeli görevlendirdik. Güvenli alışveriş için dezenfektan ünitesi kurduk. Müşterilerimizin ateşini ölçerek sosyal mesafe aralığını koruyarak hizmet almalarını sağladık. Süreç inşallah kısa sürede sona erer ve millet olarak güzel günleri yaşarız” dedi.

Özel güvenlik ateş ölçer
Özel güvenlik ateş ölçer

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı