Güvenlik Sınav Takvimi

Özel güvenlik çıkmış sorular nerede ?

Özel güvenlik çıkmış sorular nerede 

Özel güvenlik görevlisi olmak isteyen kişilerin sayısı hiç yabana atacak bir sayı değilken. Ülkemizde yaklaşık olarakta 2 milyona yakın bir kişinin özel güvenlik kimlik kartı sahibi olduğu bilinmekte. Bu sayı günden günede artış göstermeye devam etmekte. Özel güvenlik kurs kayıtları son dönemlerde yoğunluk göstermesinin sebebi ise, Türkiye deki ekonomik kriz ve cogu firm

anın eleman azaltımına giderek işsizlik sayısının artmasına bağlanmakta. Özel güvenlik sektörüne girmek isteyen kişilerin internet ortamında en cok aradığı konu ise özel güvenlik soru ve cevapları olduğu görülmekte. Online güvenlik soruları çözmek isteyen kursiyerlerin internet te arama sebeplerinin biri ise güvenlik eğitim kursu yöneticilerinin test sıkça test çözmelerinin faydalı olacağını belirtmeleridir.

Özel güvenlik sınav soruları

Özel güvenlik olmak isteyen kursiyerlerin, güvenlik sınavı ’nda çıkmış soruları üzerinden güvenlik test çözmeyi amaçlayarak sınavdan yüksek puan almak adına geçmiş soruları incelemektedir. Emniyet genel müdürlüğü özel güvenlik şube ’nin resmi internet sitesi üzerinden geçmiş özel güvenlik sorularına ulaşabilmektedir. Aşağıda da vereceğimiz link üzerinden de özel güvenlik sınav soruları ’na ulaşılmaktadır. Özel güvenlik haber sitesi (ogg haber) olarak özel güvenlik olmak isteyen adayların kafasının takılacağı soruların kısaca cevaplarını sitemiz üzerinden vermeye çalışmaktayız.

TIKLAYINIZ

Ozel guvenlik sınav sonuçları

Özel güvenlik eğitimini tamamlayan kursiyerler, belli bir süre içerisinde özel güvenlik sınavı ’na tabi olmaktadır. Ve ögg sınavı olduğu tarihten yaklaşık 15 ile 20 gün sonrasında emniyet müdürlüğü özel güvenlik şubenin resmi sitesi üzerinden TC kimlik numarasını girerek şahsı ögg sınavı ‘nı inceleme olanağı sunmaktadır.

Yine emniyet müdürlüğünün resmi sitesinden sınavınızı, çıkmış özel güvenlik soruları ile karşılaştırma yaparak, yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız. Sınavın açıklanmasından başlayarak 1 hafta içerisinde itiraz gerçekleştire bilinmektedir. altta paylaştığımız özel güvenlik şube müdürlüğünün resmi sitesini inceleyerek özel güvenlik ile alakalı yapmak istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tıklayınız

özel güvenlik yenileme sınav sonuçları yine aynı ögg şube müdürlüğünün resmi sitesinden inceleyerek veya 2019 özel güvenlik sınav takvimi inceleyebilirsiniz. Ara ara ögg haber olarak özel güvenlik sınav takvimi hakkında bilgiler sunmaya devam edeceğiz.

özel güvenlik
özel güvenlik haber
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı

Adblock siteye girişinizi engelliyor

Siteye erişmek için lütfen reklam engelleyici eklentinizi kapatın.