Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Özel güvenlik dilekçe

Özel güvenlik dilekçe – Özel güvenlik görevlisi olmak için temel eğitim alanların kimlik müracaatları için hazırlamaları gerekli olan belgelerin başında dilekçe gelmektedir. Bu belgelere konularına göre bölümlere ayrılır. Sizler için bunları detaylandıracağız.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu

Güvenlik soruşturması ile arşiv araştırma formları bilgisayar ortamlarında doldurulur. Bağlı olunan muhtarlığa giderek onaylatılması gerekir. Daha sonra ise bu belge ve toplanılan diğer evraklar ile Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne teslim edilmesi gereklidir. Özel güvenlik dilekçesinin amacı hakkınızda araştırmada bulunmak amacı ile doldurulmasıdır.

Temel ve Yenileme Dilekçe Örnekleri

Yenileme ve temel dilekçe örneklerinin Özel Şube Müdürlüğü’ne evraklar teslim edilirken hangi amaç ve istek ile olduğunun belirtildiği dilekçe seçeneğidir. Kendinize uygun bir şekilde dilekçe içinde bulunan örnekleri bilgisayar ortamında doldurduktan sonra ıslak imza ile sonlandırılmalıdır.

Özel Güvenlik Sınav İtiraz Dilekçesi

Adaylar içinden özel güvenlik sınavına giren ve sonucunda da istediğine ulaşamayan kursiyerlerin doldurması gerekli olan evraktır. Gerekli olan bu evrak doldurulduktan sonra Halkbank’a itiraz ücreti yatırılarak dekont ile dilekçe eğitim kurumuna sunulur.

Yeni Özel Güvenlik Kimlik Kartı için Dilekçe

Yeni yürürlüğe girmiş olan özel güvenlik kimlik kartı başvurusu için doldurulması gerekli  örneğidir.

Kayıp, Çalıntı, Eskimiş ve Soyadı Değişikliği Dilekçesi

Özel güvenlik dilekçe çeşitlerinden olan kayıp, çalıntı, eskimiş ve soyadı değişikliği dilekçesinde isminden de anlaşıldığı üzere özel güvenlik kimliklerini kaybeden, çaldıran ya da eskiyenlerin kimliklerini yeniden çıkartmak adına doldurması gerekli olan dilekçedir. Aynı zamanda soyadı değişikliği bulunanların da bu dilekçeyi doldurması zorunludur.

Genel Kolluk için Dilekçe

özel güvenlik dilekçe çeşitlerinden olan genel kolluk, kuvvetlerinden emekli olan ya da en az 5 yıl görev yaptıktan sonra kendi isteği ile ayrılmak durumunda kalanların doldurması gereklidir.

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu