Özel Güvenlik

özel güvenlik görevlisi için tören düzenlendi

özel güvenlik görevlisi, ailesi ile Zonguldak sahil yolunda dün ambulans ile otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu ağır şekilde yaralanan Zekeriya duyar vefat etti.

Acil şekilde çalıştığı Bülent Ecevit üniversitesi (beü) sağlık uygulama ve araştırmada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülemedi.

Vefat eden meslektaşımız özel güvenlik görevlisi 03.06.2020 saat:09:00’ görev yaptığı BEÜ sağlık uygulama ve araştırmalar merkezi acil bölümünde hastane personeli ve yakın arkadaşları tarafından tören düzenlendi. Törene; BEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezî Başhekimi Prof. Dr. Şenay Özdolap Çoban, başhekim yardımcıları, Hastane Müdürü İhsan Öztunç, doktorlar, hemşireler, teknik ekip, güvenlik ve temizlik görevlileri katıldı. Törende ilk öncelik Kuranı kerim okundu, dualar ve edildi ve helallik istendi. Başhekim Prof. Dr. Çoban , güvenlik görevlisi Zekeriya ‘nın vefatından dolayı çok üzgün olduklarını belirtti ve Törende göz yaşları tutamayan çok sayıda personelin olduğu belirtildi.

Vefat eden meslektaşımız dün Kozlu ilçesi üç köy ’de 11:30 ‘da kılınan öğlen namazı sonrası toprağa verildi.

Özel güvenlik görevlisi
Özel güvenlik görevlisi

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu