Ögg Haber

Özel güvenlik görevlisi maaşları

Özel güvenlik görevlisi maaşları

Ögg olarak iş başı yapmak isteyen veya özel güvenlik birimlerinde çalışmak için özel güvenlik kimlik almak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biride özel güvenlik görevlisi maaşları ne kadar olduğunu bilerek ona göre güvenlik kimlik kartı almak istiyor. ülkemizin ekonomik olarak zor dönemlerden geçmesi ve cogu firmanın şirketler ve kuruluşlarının iflasıyla eleman eksikliğine gitmesinden dolayı, dünyanın ve Türkiyenin en cok bilinen iş hayatının bir kolu olan özel güvenlik sektörüne işsiz kesimin yönlenmesine sebep oluyor.

özel güvenlik iş ilanlarının az olması ve ülkemizde özel güvenlik kimlik sahibi sayısının yüksek seviyede olmasından dolayı şirketlerin Özel Güvenlik Görevlisi Maaşları ‘nı düşük vermesine neden oluyor. Bazı merdiven altı Özel Güvenlik Şirketleri ”çalışıyorsan bu ücret çalışmıyorsan çok kişi bekliyor” gibi cevaplar ile çalışanlarına mobbıng uyguladığı bilgileri Özel Güvenlik Haber sitemize gelen şikayetlerden bir kaçı oldugu bilinmekte. Yaklaşık 500 bine yakın şu anda ülkemizde işsiz ve Güvenlik Kimlik Kartı sahibi Güvenlik Görevlisi sosyal medya ve İnternette ögg iş ilanları sitelerinden iş aradığı ve bu aramanın yoğun oldugu gözlerden kaçmamaktadır.

ülkemizin kırsal kesimlerde özel güvenlik kimlik kartı alan veya Özel Güvenlik Maaşları ‘nın düşüklüğünden dolayı yatılı güvenlik iş ilanları takip edip gurbette çalışmaya giden veya gitmeye hazırlanan kursiyer güvenlik görevlilerde sıkca sosyal medyada karşımıza çıkmakta…

özel güvenlik

özel güvenlik haber

sitesi olarak güvenlik görevlisi maaşları hakkında ön bilgi vermeye çalıştık..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı