Özel Güvenlik

Özel güvenlik görevlisi ’ne görev alanında saldırdı

Özel güvenlik görevlisi ‘ne saldıran zanlının site içerisinde broşür dağıtmak amacıyla girmeye çalıştığı iddia edilmekte. Olay Trabzon’da bir siteye girmeye çalışan ve girme amacının broşür dağıtmak olduğu iddia edilen kişi görevli  güvenlik görevlisi ’ne yumrukları ile saldırdı. Olay güvenlik kamaralarına yansıdı.

Trabzon ilinde site güvenlik görevlisi olan Şeref k, site içerisinde broşür dağıtmasına izin vermediği B.K ’nin yumruklu saldırılarına maruz kaldı. Saldırı sonrası gözaltına alınan zanlı serbest bırakılırken. Olay güvenlik kamaralarına yansıdı.

Özel güvenlik görevlisi ‘ne yumruk ve tekneler ile saldırdı

Trabzon da meydana gelen olay saat:13:00 sularında Çukurçayır mahallesinde oldu. Birkaç bloktan oluşan site ’nin ögg personeli olan Şeref K, Bir aracı ile gelip site içerisinde reklam broşürü  dağıtmak isteyen B.K ‘nin uzaklaşmasını istedi. Konuşmanın ardından sözlü tartışma başlaması ile aracından inen B.K güvenlik görevlisi ne tekne ve yumruklar ile saldırmaya başladı. Çıkan tekmeli kavganın ardından olay çevresinde bulunan kişilerin araya girmesi ile olay son buldu. Olay sonrası hastaneye giden güvenlik görevlisi darp raporu alarak kişiden şikâyetçi oldu. Şikayet sonrası karakola getirilen kişi ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Özel Güvenlik saldırısı kamaralara yansıdı

Olayın görüntüleri ve kavga anı çevre alanlardaki güvenlik kamaralarına yansıdı. Saldırıyı yapan kişinin aracından inerek ögg personeline saldırısı ve olay yerindeki kişilerin olaya müdahalesi güvenlik kamera ‘sına yansıdı.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu