Ögg Haber

Özel güvenlik haber

Özel güvenlik haber sitemiz yaklaşık değişik domainlerle beraber 9 senelik bir platformun üzerinden özel güvenlik görevlilerinin çeşitli kurumlarda veya projelerde çalışan personelleri bilgilendirmek için kurulmuştur. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan veya özel sektör çalışanlarını ayırt etmeden tarafsız haber sitesi niteliğinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektör içinde gerek bağlı bulunan güvenlik sendikaların, gerekse sektörde faaliyet yürüten güvenlik şirketleri ‘nin haberlerini yaparak, sektör üzerinde çalışan veya çalışmaya aday kişileri bilgi sahibi etmektedir.

Özel Güvenlik Haber Site Kurucuları kimlerdir ?

Güvenlik haber sitemizin kurucusu ve yönetiminde olan kişilerin hepsi sektör üzerinde çalışan kişilerden oluşmaktadır. Bunun nedeni ise Özel Güvenlik Görevlisi ’nin derdinden özel güvenlik anlar düşüncesi ile yola çıkılmış ve tarafsızlığını kurulduğu günden bugüne kaybetmemiştir. Sektör üzerinde faaliyet yürüten Özel Güvenlik Sendikaları ’nin haberleri genelde daha fazla yer verilmektedir. Güvenlik haber sitemizin buradaki düşüncesi ise sendikalar genel olarak kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan özel güvenlik görevlileri ile ilgilenmektedir, bunun sebebi ise daha kolay toplu sözleşme yapmaktan kaynaklanmaktadır.

Toplu sözleşmesi onaylanan üyelerden üyelik ücreti kesilmektedir, ve maalesef her sendika ayrı ayrı üyelik ücreti kesintisi uygulamaktadır, bu bakımdan adeta sendikalar ticaret hane gibi kullanmaya el verişli pozisyona geldiği için Tüm sendikaların haberlerini yaparak kamu güvenlik görevlilerinin cebinden fazla para çıkmasını engellemeye çalışmaktır. Sitemizde sadece güvenlik haberleri yapıldığından dolayı üyelerimiz platform bazında kullanmaktadır.

Ogghaber

 

Özel güvenlik haber
Özel güvenlik haber

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu