Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Özel güvenlik haber sektöre yetiyor mu ?

Özel güvenlik haber – Türkiye ‘nin en büyük iş kollarından biri olan özel güvenlik sektörü görüldüğü üzere günden güne büyümeye devam ediyor. Özel güvenlik Kurs ‘larında güvenlik sertifikası almak isteyenlerin sayısında geçmiş yıllara göre artışında ise %20 oranında bir artış olduğu belirtilmekte. Sektörün popüler olduğu dönem ise kamu kurum ve kuruluşlarında taşeron işçisi olarak çalıştığı dönemde kadro (sürekli işçi) statüsüne geçmesi ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak isteyenlerin sayısı yoğunluğundan dolayı şanslarını özel güvenlik görevlisi olarak denemek isteyenlerin sayısının artması da yoğun bir şekilde görülmekte.

Özel Güvenlik Haber

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların en cok takip etmek istediği konu içişleri bakanlığı özel güvenlik haberleri üzerinden Özel güvenlik tek tip kıyafet, Özlük hakları ve kamu özel güvenlik maaşları konusunda değişiklikleri incelediği bilinmekte.

özel güvenlik son dakika flaş haber

özel güvenlik haber takipçilerinin en büyük takip edilmesinin sebebi ise değişik illerde aynı bakanlık üzerinde çalışan meslektaşlarının olumlu, olumsuz konuları takip etmesidir. haber 7 özel güvenlik genel basın sitelerinden biri olan haber 7 haber sitesini güvenlik görevlileri yoğun şekilde takip etmesinin nedeni ise hükûmete yakınlığı ile bilinen sitelerde son dakika haberlerin daha hızlı yayılacağı düşüncesi ile yoğun şekilde güvenlik görevlileri takip etmeye devam etmektedir. Kredi yurtlar kurumu (kyk) çalışanlarının en büyük araması ise gsb guvenlik haberleri olarak bilinmektedir.

okullarda özel güvenlik kadro son dakika

kamu kurumu olarak geçen milli eğitim bakanlığı bünyesinden okullarda typ güvenlik görevlisi olarak çalışan güvenlik görevlileri, Çalıştıkları okullarda kadro (sürekli)işçi statüsünde çalışmak adına 3 yıldır mücadele ettiği bilinmektedir. Typ güvenlik görevlisi olarak okullarda çalışan personeller için önümüzde kadro gibi bir açıklama ve gündem olmazken, Typ personeli ise boş durmayarak kadro için birleşmeye devam etmektedir.

Sektör üzerinden özel güvenlik haber yayını yapan sitemiz kamu kurum ve kuruluşu ve özel sektör çalışanı ayırt etmeksizin tarafsız olarak sektör üzerinde araştırma ve bilgi makaleleri paylaşmaya devam etmekteyiz.

bizi özel güvenlik facebook sayfasından takip edebilirsiniz

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı