Ögg Haber

Özel güvenlik haber

Özel Güvenlik Haber

özel güvenlik haber sitesi olarak sektör ile alakalı güncel ve son dakika haberleri sunmaya çalışacağımız sanal basın yayın organı olarak www.ozelguvenlik.com.tr sitesi olarak sizlere bilgi alışverişi sağlamaya çalışacağız.

Özel güvenlik haber
Özel güvenlik haber

Ögg Haber olarak yaklaşık 5 yıldır değişik platformlarda sizlere güncel ögg haberleri sunmaya devam ediyoruz. Taşeron Kadro, Güvenlik Haberleri, Typ (Toplum Yararına Program) Haberleri, Özel Güvenlik Sendikaları ve özel güvenlik görevlilerinin bilmesi gereken her şeyi özel güvenlik platformumuzda bulabilirsiniz. 5 yıla yakındır tarafsız ve bağımsız sunduğumuz haberlerimiz, sektör içinde kimilerini rahatsız etsede, bazılarının sesi olmaya çalışarak yayın hayatımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

Özel güvenlik haber
Özel güvenlik haber

özel güvenlik haber sitemiz olan www.ozelguvenlik.com.tr sitemiz in yönetimi tamamen sektörün içinde çalışan, neredeyse gününü ailesine bakmak için çalışarak geçiren özel güvenlik görevlilerinden oluşmaktadır ve bu yoğun tempoda kendinden, işinden fedakârlık ederek sektörde oluşan bilgi ve haberleri sizlere aktarmaktadır. Sitemizde genelde 5188 sayılı kanunda olan ve her özel güvenlik görevlisinin bilmesi gereken bilgiler yer almaktadır. Yaklaşık 2018 yılı emniyet müdürlüğü özel güvenlik şube müdürlüğünün istatistiklerine göre 1 milyona yakın güvenlik kimlik kartı özel güvenlik görevlisi olduğu bilinmektedir. Bir milyona yakın aktif olan bir sektörün ve silahlı silahsız koruma görevi üstlenen kişilerin bağlı bulundukları kanunu bilmesi gerektiği ve bunun için bir platform hazırlama içinde sitemizi aktif olarak devam ettiriyoruz.

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı

Adblock siteye girişinizi engelliyor

Siteye erişmek için lütfen reklam engelleyici eklentinizi kapatın.