Özel Güvenlik

Özel güvenlik haberleri güncel bilgiler

Özel güvenlik haberleri ve güncel bilgileri paylaştığımız ogghaber (WwW.ozelguvenlik.com.tr) sitemiz üzerinden kamu ve özel sektör çalışanlarını bilgilendirme amacı ile çeşitli haber niteliği taşıyan bilgileri sosyal medya üzerindeki özel güvenlik facebook sayfamız aracılığı ile okurlarımıza bilgi sunmaya devam etmekteyiz. Haber niteliği taşıyan bilgileri genel olarak özgün ve güncek olmasına özel gösterilmektedir.

Özel güvenlik son dakika flaş haber

Kamu ve özel sektör çalışanları hakkında topladığımız bilgileri kısa sürede bilgilendirme amacı ile flaş haber olarak sizlere sunmaktayız. Güncel özel güvenlik haberleri , özel güvenlik iş ilanları gibi sektöre özgü paylaşımlar yapılmaktadır. Yerel basına (haber 7 özel güvenlik) yansıyan ve sektörü ilgilendiren haber içerikleri incelenerek siz değerli okurlar iletilmektedir.

Kamuda çalışan özel güvenlik son dakika Haberleri

Bilindiği üzere kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan yaklaşık 300 bine yakın özel güvenlik görevlisi bulunmaktadır. Kamuda çalışanların en büyük sıkıntısı ise şiddet, mobbing ve düşük maaş olarak bilinmekte. Son dönemlerde kamu kurumlarında çalışan (hastane özel güvenlik) personelinin en büyük sorunlarının başında şiddet olduğu ve sıkça yerel basında yer almaya devam etmektedir. Büyük konfederasyonlara bağlı olarak sektörümüzde faaliyet yürüten özel güvenlik sendikaları maalesef bu konu üzerinde yeteri kadar durmadığından dolayı sık sık şiddet haberleri gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bu tur haberleri gündemde tutmak adına özel güvenlik haber sitemiz belli sürelerce gündemde tutmaya devam etmektedir.

Ögg tek tip kıyafet

Kamu kurumda çalışan güvenlik görevlileri ’nin en çok takip ettiği bir diğer konu ise özel güvenlik tek tip kıyafet olduğu bilinmekte. Yaklaşık 1,5 sene gibi bir süredir süren tek tip kıyafet konusu. Geçtiğimiz günlerde içişleri bakanlığı özel güvenlik haberleri aracılığı ile çalışmanın bittiğini belirtti. Şu anda sadece kamu kurumlarında çalışanlar için tasarlanan tek tip kıyafet ilerleyen süreçlerde özel sektör çalışanları içinde belirleneceği belirtilmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu