Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Özel güvenlik haberleri ilkeli mi ?

Özel güvenlik haberleri – Türkiye’de son zamanlarda iş kollarına özgü haber sitelerinin çoğalması ile birlikte yanlı ve taraflı sitelerin çoğaldığı görülmekte. Özel Güvenlik sektöründe çalışanların ve çalışmak isteyenlerin sayısında hızlı bir şekilde büyümeye devam ederken, sektör için çeşitli platform ve sayfaların yoğunluğu da gözlerden kaçmamakta. Yapılan haberlerin çoğu taraflılığı ve yanlı haberlerin yüzünden sektör içerisinde çalışan kişilerin umutları ile oynandığı görülüyor. özel güvenlik son dakika flaş haber gibi başlıklar atarak amacın sadece haber içerisine girmesini sağlamak adına yalan yanlış ve yanlı haberlerin sıkça yaşandığı görülmekte. Son dönemlerde bir istismar haber başlıklarından biri ise.

Özel Güvenlik Haberleri kamuda çalışan özel güvenlik görevlilerine kadro varmı

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan taşeron işçilerin %80’ine yakınının kadro (sürekli işçi) statüsüne geçirilmesi ve %20 gibi bir kısım kadroya geçemeyen işçilere algı yaratılmak adına devamlı kamuda kadro gelecek mi ?, sendika başkanı kadro için mücadeleye ediyor gibi haber başlıkları ile hem kendilerini ön plana çıkarılmak istenirken sektörde çalışan ve kadro bekleyen kişileri umutlandırmaya devam ediliyor.

Özel güvenlik haberlerini devamlı sektör için tarafsız şekilde yapmakta olduğumuz sitede, güvenlik görevlilerini ve sektörde çalışmak isteyen adaylar için güncel paylaşımlar yapmaya devam etmekteyiz. Çoğu güvenlik sendikasının yapmış olduğu yanlışları göz önüne serdiğimizden dolayı bizleri sevmeseler de. Bizler sektör çalışanlarının devamlı yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz.

Özel güvenlik haberleri

özel güvenlik facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu