Özel Güvenlik

Özel güvenlik, hepsini mermi manyagı yaparım

Güvenlik görevlisi

Özel güvenlik
Özel güvenlik

Özel güvenlik görevlisinden çok ağır sözler, ‘’Hepsini mermi manyagı yaparım, git emniyete bildir.’’ Bugün basına sızan bir habere göre adana ’nın Seyhan ilçesinde, bu zor günlerde vatandaşların beslediği sokak hayvanlarını sopa yardımı ile  dövdüğü iddia edilen ve bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan kişi, hayan sever bir vatandaşın tepkisi üzerine, ‘’Hepsini mermi manyagı yapacağım, ben deliyim, siz gelirseniz sizi de mermi gelebilir. Git emniyet müdürlüğüne söyle’’ diyerek hayvan severi tehdit ettiği belirtiliyor.

Adana’nın Seyhan ilçesindeki pınar mahallesindeki ali bozdoğan oğlu bulvarında gerçekleştiği belirtiliyor. Bir sitede ögg olarak çalışan kişi, mahallenin boş arazisinde beslediği hayvanları sopayla darp etti. Mahallenin gençleri, olayı görünce güvenlik personeline tepki gösterdi, bunun üzerine ise ‘’bunların hepsini vuracağım’’ diyerek çalıştığı site’ ye geri döndü.

Özel güvenlik, hepsini mermi manyagı yapacağım

Mahallenin gençleri, yine aynı mahallede bulunan ve hayvan sever bir bayan ‘a durumu bildirdiler. Güvenlik görevlisinin yanına gelmeden önce bayan, telefonunun kamara kaydını açarak, güvenlik görevlisinin yanına gitti. Ve ‘’köpekleri vuracağınızı beyan etmişsiniz ?’’ görevli ise ‘’evet köpeğimi döverlerse hepsini mermi manyagı yapacağım, ben deliyim, Eğerki sizde gelirseniz kurşun sizede gelebilir. Git emniyet birimlerine bildir. Diyerek tehditler savurduğu iddia edildi.

özel güvenlik
özel güvenlik

Hayvan sever, ‘’sizi burada nasıl güvenlik görevlisi olarak tutuyorlar. Bu kadar deli ve tehlikeli birini çalıştırıyorlar?’’ sorusunun üzerine güvenlik görevlisi ise ‘’ben güvenlikçiyim, çok tehlikeliyim. Buraya zarar verenlerin hepsini öldüreceğim’’ diyerek hayvan severe karşılık verdi. Kayıtlarınızı ve videonuzu alıyorum diyen bayana ise birkaç tanede resmimi çek emniyete gönderirsin dedi. 12 yıldır mahallede olan ve hayvan sever kişi kayıt aldığı görüntüleri sosyal medyaya yüklemesinin ardından güvenlik görevlisine tepkiler yağdı.

Özel güvenlik
Özel güvenlik

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu