özel güvenlik alımları

özel güvenlik iş ilanı 16 ilde 109 personel arıyor

özel güvenlik iş ilanı yayınlayan bir çok ilde personel aranmaktadır. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilanlara göre 16 şehirde toplamda 109 güvenlik görevlisi arandığını duyurdu. Son dönemlerde pandemininde etkisi ile birçok kişinin işinden olduğu bilinmektedir. Ülke olarak ekonomik sıkıntıların boy gösterdiği bir dönemden geçerken, işsizlik en büyük sorun haline geldiği görülmektedir. En çok aranan sektörlerin başında gelen en çok aranan Özel Güvenlik İş İlanı arayışlarının azaldığı görülmektedir. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilanların detayları ise özel güvenlik haber (ogg haberler) sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Guvenlik is ilanlari

Türkiye iş kurumu 16 ilde toplamda silahlı özel güvenlik görevlisi ve silahsız özel güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda 109 güvenlik görevlisi aradığını duyurdu. Başta istanbul olmak üzere Tekirdağ, Sakarya, Gaziantep, Mersin, İzmir, Kocaeli, Edirne, Antalya, Konya, Kahramanmaraş, bursa, Afyonkarahisar, Manisa, Balıkesir, Ankara illerinde özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Özel sektörde istihdam edilecek ogg personeli silahlı/silahsız olarak değişiklik göstermektedir.

özel güvenlik iş ilanı
özel güvenlik iş ilanı

Ögg iş ilanları başvuru şartları

– Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip olmak,

– Görevini yapmasına engel sağlık sorunu olmaması,

– Erkek adaylar için askerlik yapmış, askerlik çağına henüz gelmemiş, askerliği tecilli olması,

– Bazı ilanlar için vardiyalı çalışabilecek.

– Diksiyonu düzgün olması.

Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilanalar aşağıdaki verdiğimiz link üzerinden detayları öğrenebileceğiniz gibi, başvurularınızda gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar için Tıklayınız

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu