özel güvenlik iş ilanları

Ozel guvenlik is ilanları yogunlaştı

ozel guvenlik is ilanları ve guvenlik iş ilanları olarak günümüzde sektör içinde en çok aranan ilanlardan biri olduğu bilinmektedir, aktif olarak 2018 yılının emniyet müdürlüğü özel güvenlik şubenin 1 milyona yakın özel güvenlik kimlik kartı sahibi olduğunu açıklamasının üzerine yaptığımız araştırmalarda en çok aranan kelimeler arasına girmiş kelimeler çokça internet ve sosyal medyada karşımıza çıkmaktadır.

özel güvenlik iş ilanları

özel güvenlik iş ilanları Sektörümüzde en çok yaşanan sıkıntılardan bir tanesi iş bulamama olduğu bilinmektedir. Maalesef ülkemizde olan ekonomik zafiyetlerden dolayı, iş potansiyeli günden güne kötüye gitmektedir. İş bulamayanların sayısı baya bir çokken son yıllarda ise çoğu firma eleman eksiltmeye gitmekte ve en göze çarpan ise direk güvenlik görevlileri olmakta. Bu nedenlerden dolayı sektör içerisinde hele ki kırsal kesimlerde iş imkânı baya düşüş göstermektedir, bu durum ise ozel guvenlik is ilanları ‘nda güvenlik görevlileri sıkıntı çekmektedir.

yatili ozel guvenlik is ilanlari

yatili ozel guvenlik is ilanlari Bulunduğu şehirde iş bulamayan özel güvenlik görevlileri, hayatlarını sürdürebilmek için ya ailesi ile büyükşehirlere göç etmek zorunda kalıyor ya da ailesini bırakarak Yatılı Güvenlik İş İlanları aramak için kırsal kesimden büyükşehirlere gurbetçi olarak gidiyor. Gurbetçi olarak gidenlerin çoğu yatılı güvenlik iş ilanları aradıkları bilinmektedir. Güvenlik Firmaları Erkek Güvenlik alımlarına göre, Bayan güvenlik iş ilanları daha az rağbet gösterdiği görülmektedir. Sosyal medya Bayan Güvenlik İş İlanları arayan kişilerin devamlı sitem ettiği önümüze sıkça çıkmaktadır. Kırsal kesimde ögg iş ilanları arayan ve mecburiyetten şehir dışına yatılı iş ilanlarına da gidemeyen güvenlik görevlilerinin %80 başka sektörlere geçerek hayatlarını sürdürmeye devam ediyorlar. İnternette verilen guvenlik iş  ilanları  %80 civarı küçük duyulmamış firmalar olduğu görülmektedir. Bu yüzdendir gurbete çalışmaya gidecek olan güvenlik görevlileri güven sorunu yaşıyor, maaşımı alabilirmiyim ? güvenlik firması acaba beni kandırır mı? diye ikilem içinde kalıyorlar.

Yine çokça karsımıza çıkan gurbete gidenlerden gelen şikayetlerden bazıları ise devamlı mesaiye bırakıldıkları, işe girişte senet imzalatılması, maaş alamama gibi sıkıntılar yaşanıldığı gerek sosyal medyada gerekse avukatlara gelen şikayetlerden de görülmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu