Özel Güvenlik

özel güvenlik karantina çadırda kaldı

özel güvenlik – Son dönemlerde ülkemizde etkisi hızla büyüyen ve can kayıplarına neden olan korona virüs ‘ü ülkemizi neredeyse etkisi altına aldı ve ülke genelinde sıkı tedbirler alınmasına neden oldu. Cogu kurum kendi çapında önlem alırken, hükümet ise 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma yasağı getirerek virüs ‘ün yayılma hızını azaltmayı planlamaktadır. İş sektörünüde vuran corona virüsü sağlık bakanlığı bünyesinde çalışan personellerden çok sayıda can aldığı bileğileri gelmesi vatandaşlar tarafından üzüntüyle öğrenilmektedir. Bu konuya duyarlı olan bir Özel güvenlik görevlisi ise aile ve vatandaşları riske atmamak için kendi kendini çadır karantinasına aldı.

Özel Güvenlik kendini çadır karantinasına aldı

Bir kamu kurumunda çalışan İbrahim yılmaz, çalıştığı kurumun görevlendirilmesi ile 7 ay gibi bir süre önce, görevini tamamlamak için gittiği İstanbul da görevinin bitmesi ile Şanlıurfa evine tekrardan dönüş sağladı. İstanbul ‘daki görevinin bitmesine yakın Şanlıurfa’daki ailesini arayarak evinin önündeki bahçeye bir çadır kurulmasını isteyen İbrahim yıldız, geldiğinde kendini karantinaya aldı. Yıldız açıklamasında; kendisinin bir rahatsızlığının ve virüs şüphesi duymadığını söyledi ve ‘’YAKLAŞIK 14 GÜN BOYUNCA BURADA KENDİMİ İZOLE ETMEM GEREKLİ, AİLEM VE ÇEVREMİ TEHLİKEYE ATAMAM 5 YAŞINDA BİR KIZIM VAR HERŞEYDEN ÖNEMLİ, 14 GÜN SONRA HASRATE GİDERİZİ’’ ifadesini kullandı.

Özel güvenlik haber olarak güvenlik görevlisine bu düşünceli davranışından dolayı tebrik ediyoruz ve tüm vatandaşların üzerine düşen korunma şekillerini kendisinin hayata geçirmesi gerektiğini belirtiyoruz.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu