Özel Güvenlik

Özel güvenlik karantina ‘dan kurtuldu

Özel güvenlik karantina – covit-19 nedeni ile dünyada ve ülkemizde çeşitli tedbirler alınmaya devam ettiği bilinmektedir. Cin ‘in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve dünya üzerinden can kayıplarına neden olan virüs yüzünden dünya ‘da yaklaşık 1 milyona yakın kişi ’nin hayatını kaybettiğini biliyoruz. Ülkemizde görüldüğünden bu yana sağlık çalışanları bu virüs yüzünden hayatını kaybedenler olduğu ülkemizde üzüntüyle karşılandığı, hatta bizler için hayatını kaybedenler için şehitlik ünvanlı tartışılmaya başladığı bilinmektedir. Başka sağlık bakanlığına bağlı hastanelerde çalışan güvenlik görevlileri bu vakaya yakalandığı görülmektedir. Bunlardan biri ise derince eğitim ve araştırma hastanesinde çalışan Özel Güvenlik görevlisi 1 nisanda test sonuçları pozitif çıkmış ve karantinaya alınarak tedavisine başlanmıştı.

Özel güvenlik görevlisinden güzel haber geldi

Güvenlik görevlisi Deniz Haseki 2nin 1 nisanda testlerinin pozitif çıkmasından sonra başlanan tedavi ve karantina süresi bugün itibari ile bitti. Doktorlar ve hemşireler haseki ‘yi alkışlar ile evine yolcu etti. Herhangi bir kronik hastalığı olmamasından dolayı tedaviye hızlı bir şekilde cevap vermesi sonucu karantina ve tedavisini olumlu geçerek ailesi ve sevdiklerinin yanına gönderildi.

Sağlık çalışanları canla başla mücadele ediyor

Sağlık çalışanlarının tedavi sürecinde canla başla mücadele etmesi, hastalar ve vatandaşlar tarafından olum şekilde karşılanması ve bu karantinadan çıkan hastaların şu anda yakalanan kişilere bir örnek olarak mücadelelerine destek olumlu şekilde yansıdığı belirtiliyor.

Özel güvenlik haber olarak meslektaşımıza geçmiş olsun dilerken, sağlık çalışanlarımızın ise bir minnet borçlu olduğumuzu bildirmek isteriz

Özel güvenlik karantina
Özel güvenlik karantina

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu