Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

özel güvenlik kayıt tarihleri 2019

özel güvenlik kayıt tarihleri 2019

kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan ve 4 aralık 2016 tarihinden sonra devlette süreklilik kazanan özel güvenlik görevlilerinden sonra Türkiye’ninde popüler sektörleri arasına giren özel güvenlik iş kolunda çalışmak isteyenlerin sayısı bir hayli fazla oldugu görülmekte. Türkiye ekonomisin dış kaynaklı kötüye gitmesi ve çogu firmanın konkartiyo açıklaması ile işçi azaltımına gitmeleri ile birlikte Özel Güvenlik sektörünü cezbedir bir halde gelmesine neden oldu .

2019 özel güvenlik yenileme sınav tarihlerini araştırarak geçmişte özel güvenlik işinde çalışmış ve 5 yıl sonra kimlik süresi dolan özel güvenlik görevlilerde Ögg Kimliği yenilemeye başladıklarını Güvenlik firmaları dile getiriyor.
Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi ‘ne veya, İlk defa özel güvenlik sınavına girecek olan güvenlik elemanı için hazırladığımız ve sizlere sunduğumuz Özel Güvenlik Kayıt Tarihleri 2019 yılına aittir ve aşağıdaki resimde detaylı şekilde sunulmuştur.

özel güvenlik kayıt tarihleri 2019
özel güvenlik kayıt tarihleri 2019

özel güvenlik başvuru ve 2019 Özel Güvenlik Yenileme Sınav Tarihleri bilgileri güvenlik iş koluna yeni adım atacak olan kursiyerlere ön bilgi vermek amacı ile özel güvenli haber sitesi olarak düzenlenmiştir. 5188 sayılı kanun kapsamında yetki verilen ve onay almış Özel Güvenlik Şirketleri”nden veya özel güvenlik kursları ‘ndan eğitim alan kursiyerler Özel Güvenlik Sınavından 60 puan almak kaydıyla başarılı sayılır ve Özel Güvenlik Sertifikası Alma hakkı doğmaktadır.

Sertifikasını alan özel güvenlik görevlileri egitim aldıgı kursların vermiş oldugu evrak ve belgeleri eksiksiz doldurarak Güvenlik Kimliği almak ve arşiv araştırılması yapılması için Emniyet genel müdürlüğü özel güvenlik şube müdürlüğünün resmi internet sitesinden randevu alarak, randevu tarihinde evraklarını eksizsiz olarak teslim etme zorundadır.

özel güvenlik haber platformu 

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu