Özel Güvenlik

Özel Güvenlik, kendi ile meslektaşını hayattan kopardı

Özel Güvenlik – Son dönemlerde insanların bunalımda olduğunu psikiyatristlerin açıkladığı bilinmektedir. Ve ülkemizin bu zor süreçten geçerken ve mevsimsel olarak sıkıntılarının tavan yaptığı iddia edilmekte. Bu olayların biri ise maalesef bursa ilinde gerçekleştiği görülmektedir.

Özel güvenlik  önce bayan meslektaşını sonra kendini vurdu

Edinilen bilgiye göre bursa Gemlik serbest bölgede bir fabrikada çalışan güvenlik görevlisi ilk önce meslektaşı olan bayan güvenlik görevlisini vurdu ve sonrada kendini yaraladığı belirtildi. Gemlik serbest bölgede çalışan Osman K, henüz nedeni belli olmayan olayda, Özlem M, bayan güvenlik görevlisini iddialara göre tartışmalarının ardından kendine hakım olamayarak silahla vurduğu ve  sonrasından paniğe kapılan Osman K, kendisini yaraladığı belirtilerek olay yerine çağırılan ambulans ve polis kolluklarından yardım istenildi. Yaralılar olay yerine gelen ambulans ile Gemlik devlet hastanesi sevk edilirken, polis olay ile ilgi soruşturma başlattı belirtildi.

Hastaneye yapılan tüm müdahalelere rağmen Osman k ve özlem m hayatlarını yitirdiği belirtildi.  Polis olayla alakalı soruşturmayı derinleştireceği belirtiliyor.

güvenlik görevlisi
güvenlik görevlisi

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu