özel güvenlik sınavı

Özel güvenlik kimlik sorgulama

Özel güvenlik kimlik sorgulama

özel güvenlik adaylarının son dönemlerde en merak ettiği ve bekledi cevap emniyet genel müdürlüğüözel güvenlik şubenin Özel güvenlik kimlik sorgulama sisteminin açılıp açılmadığını merak ediyor. Özel güvenlik kimlik kartı almak için, güvenlik sınavına giren ve açıklanmasını bekleyen yüzlerce güvenlik adayı beklemeye devam ediyor. Ülkemizin ekonomik zorluklardan geçtiği bu dönemlerde, işsiz olan kişilerin umut kapısı alan özel güvenlik sektöründe çalışmak isteyenlerin sayısının geçmiş dönemlere göre fazlalığı görülmektedir. İş sahibi olma umuduyla güvenlik kimlik kartı almak isteyen kişiler kamu güvenlik iş ilanları ve özel sektör güvenlik iş ilanları ’nı takip ederek işsizlikten kurtulmaya çalışıyor.

Özel Güvenlik Kimlik Sorgulama nereden yapılır ?

Özel Güvenlik Sınavı’na girip Güvenlik Kimlik  yapmak isteyen adayların genelde sorgu yapacağı yeri bulamayarak, bulunduğu ildeki  özel güvenlik şube ‘yi arayarak bilgi sahibi olduğu belirtiliyor. Aşağıda vereceğimiz link ’in üzerine tıklayarak güvenlik sınav sonuçlarınızı takip etmenize yardımcı olacaktır. TC kimlik numaranızı girerek kaçıncı donem sınavına tabi olduğunuzu işaretleyerek ögg sınav sonucundan kaç puan alıp ve güvenlik sertifikası almaya hak kazanıp kazanamayacağınızı görebilmenize yardımcı olacaktır.

Özel güvenlik haber sitesi olarak özel güvenlik adaylarını bilgilendirme ve özel güvenlik olarak çeşitli şehirler ve kurumlarda çalışan güvenlik görevlilerini bilgilendirmeye devam edeceğiz

özel güvenlik haber sitesi yönetim.

 

 

Özel güvenlik kimlik sorgulama
Özel güvenlik kimlik sorgulama

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu