Özel Güvenlik

özel güvenlik korona ilacını bulduğunu iddia etti

özel güvenlik görevlisi olan ve Şanlıurfa da teknolojik buluşlar ile gündeme gelen güvenlik görevlisi İbrahim Halil Boz, dünyanın başına bela olan ve Türkiye ‘dede ölümlere neden olan corona virüs için tedavi yöntemleri ile tekrar gündeme oturdu.

Dünya sağlık örgütü ve çeşitli ülkelerin sağlık kuruluşları gece gündüz can kayıplarına neden olan korona virüs için çalışmalarına devam ederken. Korona virüs ise hala hız kesmeden can almaya devam etmekte.

https://youtu.be/AN9f3SpWeJM

Güvenlik görevlisi daha öncede gündeme gelmişti

Bilim inanları gecesini gündüzüne katarak salgın için ilaç bulma gayreti içerisinde olurken, Şanlıurfalı BOZ daha önceki dönemlerde mayın arama botu ve sinyal karıştırıcı ayakkabı yaparak gündeme geldiği gibi şimdide korona virüs için ilaç geliştirdiğini iddiası ile gündeme geldi. Bulduğu ilaçtan emin olan özel güvenlik görevlisi Halil İbrahim boz ‘’ ilaç etkisini 48 saat içerisinde göstermezse maddi manevi tazminat açabilirler ve her türlü  hukuki sürece hazırım’’ dedi.

Koronaya karşı ilaç bulundu mu ?

Korona salgınına yakalanan bir kişinin ilacı kullanması sonucu 48 saat içerisinde iyileşeceğini belirtti. İlacın üretimi için çeşitli farklı türlerde bitkiler kullandığını belirten boz, sağlık bakanlığından destek beklediğini de belirtti. Boz, ayrıyeten iyileşen vakalar için doktorlar iletişime geçtiğini ama ‘’sen tıp adamı değilsin’’ diye cevap aldıgınıda belirtti.  Bunun üzerine Boz’un cevabı ise ‘’ ilacın yapılması için illaki tıp eğitimi almaya gerek yok, Egerki öyleyse siz yapın insanlığı siz kurtarın’’ dediğini belirtti.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu