Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

özel güvenlik nasıl olunur 2019

özel güvenlik nasıl olunur

dünya çapında popüler olan ve Türkiye’mde de son zamanlarda en iyi ve gelişmiş sektörler arasına giren özel güvenlik geçmiş yıllardan bu yana çalışanlar memnun olmasada Özel Güvenlik son yıllarda en büyük iş kollarının arasına girmiş durumda. Özel Güvenlik Nasıl Olunur diye özel güvenlik haber sitemize bir yüzlerce mail ve mesaj gelmektedir. Özel Güvenlik olmak isteyen kursiyerler Güvenlik Egitimi veren Güvenlik şirketlerini memnun etmekte oldugu görünmekte. Güvenlik Sektörüne rağbet olsada 5188 sayılı kanun üzerinde maalesef cıktıgı günden bu yana düzgün bir düzenleme yapılmadığı ve güvenlik maaşları ve özlük haklarında bir gelişme olmadıgı bilinmekte.

güvenlik nasıl olunur

5188 sayılı kanun kapsamında faaliyet yürüten özel güvenlik, belli şartları taşıması gerekmektedir ve belli eğitim ve güvenlik sınavı ‘ndan geçer puan alması gerekmektedir. Güvenlik Nasıl Olunur sorusuna cevap vermek gerekirse Herhangi Bir Eğitim veren Güvenlik Şirketinden eğitim aldıktan sonra Özel Güvenlik Sınavına girip geçer not (60) almak koşulu ile güvenlik elemanı olunabilir. Güvenlik Sınavından başarısız puan alan kişiler tekrar Özel Güvenlik Soruları‘na çalışarak Özel Güvenlik Sınavına Girebilirler.

özel güvenlik kurs ücretleri

güvenlik elemanı olmak isteyen kursiyerler güvenlik şirketlerine Özel Güvenlik Kurs Ücretleri ‘ni yatırmak zorundadır. bu ortalama 1500 – 1700 arasında vade farkına göre değişebilmektedir. Toplam Maliyeti yaklaşık üstte belirttiğimiz fiyatlar arasında olmaktadır. özel güvenlik haber sitemizde detaylı yatırılması gereken özel güvenlik kurs ücretlerini kalem kalem belirttik. site içerisinde arama yaparak 2019 yılı özel güvenlik kurs ücretlerini bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu