Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Özel güvenlik olma şartları boy

Özel güvenlik olma şartları boy

Özel Güvenlik sektöründe çalışmak isteyen kişilerin sayısının artması ile özel güvenlik olma şartları kendinde gören ve sektörde çalışabileceğini benimseyen güvenlik adayları güvenlik olabilmek için neler gerekli olduğunu araştırmaya devam ediyor. Ekonomik krizin kendini gösterdiği dönemde çalıştığı işten memnun olmayan veya kriz nedeni ile işinden olan genç nelisin popüler sektörü Özel güvenlik oldu.

özel güvenlik olma şartları boy

özel güvenlik olmak isteyen kişilerin ve en çok bayan güvenlik görevlilerinin araştırdıgı konuların başında gelen maddesi ise Özel Güvenlik Olma Şartları Boy probleminin olup olmadığını araştırmaktadırlar. ülkemizin insan standartlarından dolayı boy sorunu yaşayan ve genelde bu sorunun mağduru olarak bilinen bayanların boy sorunu nedeni ile güvenlik olmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konunun boy oldugu görülmektedir. boy şartının cevabı ise 5188 sayılı kanun olan özel güvenlik kanunu olarakta bilinmekte ve 5188 sayılı kanunda boy ve kilo şartı ile alakalı bir madde bulunmamaktadır. kanunda boy ve kilo ile alakalı bir madde olmamasına rağmen, çalışacağınız Güvenlik Firması veya Güvenlik Şirketi boy veya kilo şartı arayabilmektedir.

güvenlik firmaları genelde sektörümüzün savunma ve koruma olduğundan dolayı genelde boy ve kilo orantılı kişiler ile çalışmak istemesinden dolayı orantısız vücut yapısına sahip kişilerin yapılı olarak tabir ettiğimiz vücut yapısına sahip olan kişilere göre iş bulma potansiyelleri daha düşük oldugu gözlenmektedir.

Özel güvenlik haber sitesi olarak özel güvenlik olmak isteyen ve boy şartından dolayı araştırma yapan kişilere kısa bir bilgiyi sizlere sunmaktayız.

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu