Güvenlik Sendikaları

Özel güvenlik sendikalarından bıktık…

özel güvenlik sendika başkanlarının sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlar, üyeler ve ögg görevlileri tarafından artık baygınlık getirdiği dile getiriliyor. Neredeyse üye toplamak için her yolu deneyen ögg sendikaları üyeleri ve ögg personelleri tarafından ti’ye alınmaya başladı.

Ögg sendika ne yapar ?

bu hafta bilindiği üzere özel güvenlik haftası olarak güvenlik görevlileri tarafından kutlanmaktadır ve çeşitli siyasi ve sivil toplum örgütleri tarafından da kutlama mesajları veya videoları yayınlanmakta. bunları kendi lehine çevirmek isteyen güvenlik sendikaları ve genel başkanlarını artık her gün facebook ve özel güvenlik siteleri ‘nde görmekten bıktıklarını belirtiyorlar. Güvenlik görevlileri ile yaptığımız röportajda, bizlere adeta sitemini anlatan güvenlik görevlisi bizlere verdiği röportajda:

ögg görevlileri ile röportaj

Artık bu sendika başkanlarını her gün bir iş yapıyormuş gibi facebook ta karsımıza çıkmasından bıktık, özel güvenliğin derdine derman olmayan telefonları açmayanlar bu hafta adeta üye toplamak için cici çocuk takliti yapıyorlar. Çogunlugu aynı ama şu anda güvenlik iş sendikası diye bir özel güvenlik sendikası var ve sanırım facebook da bir sayfa acıp devamlı kendini haberlerini yapıyorlar, devamlı genel başkanlarını görüyoruz. başkanımız şunla görüştü, başkanımız bunla görüştü diye paylaşımlar facebook hesamıza düşüyor, bakıyoruz 16 yıldır hiç bir degişiklik yok işsizlik aynı, 5188 aynı ama her yerde resimler boy boy görünüyor. buradan şunu belirtmek istiyorum ki artık güvenlik görevlileri bunlara inanmıyor ve günden güne üye kaybetmeye devam ediyor sendikalar. DEDİ.

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı