özel güvenlik sendikaları

Özel güvenlik sendikası yorumlara yansıdı

Özel güvenlik sendikası – Türkiye ‘de 2 büyük konfederasyona bağlı olarak faaliyet yürüten güvenlik sendikası olduğu bilinmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan cogu kişinin sendikalardan memnun olmadığı iddia ediliyor. Halk iş konfederasyonu ‘na bağlı özgüven sen, Türk iş konfederasyonu ‘na bağlı olarak faaliyet yürüten ise güvenlik iş sendikası olduğu bilinmektedir.  

Ülkemizin ve güvenlik görevlisi personellerinin, corona virüs nedeni ile bu zor süreçte, özel güvenlik haber olarak ‘’corona nedeni ile üyelerden, aidat almayın’’ teklifimize ses çıkarmadıkları bilinmektedir. Her konuşmalarında biz özel güvenlik görevlileri için varız diyen sendikalar konu aidat ücretlerine geldiğinde sus pus olduğu iddia edilmeye devam ediyor.

Özgüven sen yönetim kayıp

Hak iş konfederasyonu ‘na bağlı olarak faaliyet yürüten özgüven sendikası, iddialara göre sektör ile bir alakası olmayan hak iş konfederasyonun çalışmaları ile üye kazandıkları iddia ediliyor. Öz iş sendikasının il temsilcilerini toplayarak bir atılım yapılacağı iddia edilen sendika, günden güne kötüye gitmeye başladığı belirtiliyor. Genel başkanları Ömer yılmaz ve sendika yönetiminde olan Hasan koç ‘un yaşından dolayı sokağı çıkamadığı o yüzden  belli bir süre evde kalacakları belirtiliyor.

Güvenlik iş sendikası sosyal medyadan çalışma yapıyor

Güvenlik iş sendikası bilindiği üzere bölge idare mahkemesinin kayyum ön görüsü verdiği ve karara itiraz eden güvenlik iş sendikası yönetimi, iddialara göre kayyum haberleri bastırmak için çeşitli çalışmalar yaptığı ve eski gücüne kavuşmaya çalıştığı belirtiliyor. Sendika yönetimi bu kayyum haberlerinden dolayı üyelerini rahatlatmak adına üye olan işçilerinden aidat almayacağı iddiaları ortada kaldığı iddia ediliyor. Güvenlik iş sendikasında sosyal medyada güven azıldığı üyeler ve özel güvenlik görevlilerinin artık güvenmediği iddia edilirken, sendikanın resmi sosyal paylaşım facebook sayfasında yaptıkları paylaşımların çoğunda tepki olduğu görülmekte. Gün içerisinde yaptıkları paylaşımın altına yapılan yorumlar ise aşağıdaki gibidir.

Özel güvenlik sendikası
Özel güvenlik sendikası
Özel güvenlik sendikası

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu