özel güvenlik sınavı

Özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama

Özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama

Son zamanlarda istihdam bölümünde ehemmiyetli tek iş kaynağı olan Güvenlik Görevlisi olmak için kurslarından eğitim alabilmek ve neticesinde yapılan sınavda etkin olmak gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi kursları ile hem meslek öğreniliyor hemde sınavdaki Başarılı olmak derecelerine göre iş potansiyeli sunuyor. 30 Haziran 2019 tarihinde yapılan Özel Güvenlik 82. Temel Eğitim ve 58. Yenileme Sınavına ait sonuçlar sınavlara giren adaylar doğrulusunda merakla bekleniyor. Güvenlik Görevlisi kursları ile hem meslek öğreniliyor hemde sınavdaki Başarılı olmak derecelerine göre iş potansiyeli sunuyor.  2019 senesi özel güvenlik sınav takvimine göre başka sınavlarla beraber 82. Temel Eğitim ve 58. özel güvenlik yenileme Eğitimi Sınavlarının uygulanacağı tarih sınav takviminde tespit edildi ve açıklandı.

Ancak sınavın gerçekleştirilmesinin sonrasında gözler de sınav sonuçlarının açıklanmasına çevrildi. Özel Güvenlik Görevlisi olarak mesleğini icra etmek isteyen adayların katılım sağladığı 82. Temel Eğitim ve 58. Yenileme Imtihanı neticeleri imtihandan kısa bir müddet ardından açıklanacak. Emniyet Genel Müdürlüğü alanındaki özel Güvenlik Daire Başkanlığı doğrulusunda programa alınan 82. Temel Eğitim ve 58. Yenileme Imtihanı (ÖGG) sonuçlarının açıklanacağı tarih, gün ve zamana ait çoğunluklu olarak sorgulama gerçekleştiriliyordu.

Sınav sorularının ve cevap anahtarları 03 Temmuz 2019 tarihinde yayınlanacak. Sınav sonuçları 19 Temmuz 2019 tarihinde açıklanacak.

ÖZEL GÜVENLİK 81. TEMEL EĞİTİMİ SINAVI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ  

ÖZEL GÜVENLİK 57. YENİLEME EĞİTİMİ SINAVI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

özel güvenlik haber – özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama

 

Özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama
Özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu