özel güvenlik sınavı

Özel güvenlik sınav sonuçları

Özel güvenlik sınav sonuçları, Güvenlik Görevlisi kursları ile hem meslek öğreniliyor hemde sınavdaki muvaffakıyet derecelerine göre iş potansiyeli sunuyor. Son olarak Özel Güvenlik 77. Temel Eğitim ve 53. Yenileme Eğitimi Sınavlarının sonrasında sıra Özel Güvenlik 78. Temel Eğitim ve 54. Yenileme Eğitimi İmtihanı da yapılacak.
Söz hususu imtihan 30 Eylül 2018 tarihinde yapılacak.

Güvenlik Görevlisi kursları ile hem meslek öğreniliyor hemde sınavdaki muvaffakıyet derecelerine göre iş potansiyeli sunuyor.

30 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecek Özel Güvenlik 78. Temel Eğitim ve 54. Yenileme İmtihanına ait neticeler imtihana girecek adaylar doğrulusunda merakla bekleniyor. Güvenlik Görevlisi kursları ile hem meslek öğreniliyor hemde sınavdaki muvaffakıyet derecelerine göre iş potansiyeli sunuyor.

Özel güvenlik sınav sonuçları
Özel güvenlik sınav sonuçları

2018 senesi Özel güvenlik imtihan takvimine göre başka sınavlarla beraber 78. Temel Eğitim ve 54. özel güvenlik Aktüelleme Eğitimi Sınavlarının uygulanacağı tarihte imtihan takviminde tespit edildi ve açıklandı.
Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı doğrulusunda 30 Eylül 2018 Piyasa günü 14.00’da yapılacak Özel güvenlik imtihanı sonuçlarının imtihandan yakın vakit ardından yorumlanması bekleniyor.

78. Temel eğitim sınav talimatı

12 Ekim 2018 : Imtihan sonuçlarının açıklanacağı tarihtir.
15-19 Ekim 2018 : Yazılı imtihan neticesine itiraz etme müddeti ve İl Güven Müdürlüklerince Özel Güvenlik Malumat Sistemine itiraz girdilerinin girileceği tarih aralığıdır.
20-24 Ekim 2018 : Yazılı imtihan neticelerine itirazların değerlendirileceği tarih aralığıdır.
24 Ekim 2018 : Yazılı imtihan itiraz sonuçlarının açıklanacağı tarihtir.

54. YENİLEME EĞİTİMİ SINAV TALİMATI

19 Ekim 2018 : Imtihan sonuçlarının açıklanacağı tarihtir.
22-26 Ekim 2018 : Yazılı imtihan neticesine itiraz etme müddeti ve İl Güven Müdürlüklerince Özel Güvenlik Malumat Sistemine itiraz girdilerinin girileceği tarih aralığıdır.
27-30 Ekim 2018 : Yazılı imtihan neticelerine itirazların değerlendirileceği tarih aralığıdır.
30 Ekim 2018 : Yazılı imtihan itiraz sonuçlarının açıklanacağı tarihtir.

​ÖZEL Güvenlik 78. TEMEL EĞİTİMİ SINAVI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!
ÖZEL Güvenlik 54. YENİLEME EĞİTİMİ SINAVI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Son zamanların en gözde ve kesif talep gören meslekleri arasında ön sıralarda bulunan Güvenlik Görevlisi mesleğini gerçekleştirecek adaylar İlk etapta Özel Güvenlik Kursu ile mesleği öğreniyorlar sonrasında da Özel Güvenlik Esas Eğitim ve Aktüelleme Eğitimi Imtihanına katılıyorlar.

Özel güvenlik sınav sonuçları

Özel Güvenlik Sertifikalarını, ayrı olarak kimliklerini alıp istedikleri yerlerde işe başlama hakkına sahip oluyorlar.  Güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylar, güvenlik görevlisi kursları ile hem meslek öğreniyor hatta sınavdaki muvaffakıyet derecelerine göre iş potansiyeline sahip oluyorlar.
78. Temel Eğitim ve 54. Yenileme Eğitimi Neticeleri açıklandığında müessesenin Web sitesi üstünden öğrenilebilecek.

Özel güvenlik bölümünde hizmetini devam ettiren veyahut aktüelleme inşa etmeyi çoğu bireyi yakından ilgilendiren 78. Temel Eğitim ve 54. Yenileme Eğitimi Neticeleri, TC Kimlik Numarası ile öğrenilebilecek.

Özel güvenlik sınav sonuçları için özel güvenlik facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün