özel güvenlik sınavı

özel güvenlik sınav tarihleri

özel güvenlik sınav tarihleri hakkında kısa bilgiler ile kursiyerlerimiz bilgilendirmeye çalışacağız. bu kapsamda, Türkiye de günden güne ve doğu Anadolu ve iç Anadolu bölgesinde hızlı şekilde büyümeye başlayan özel güvenlik olmak isteyen kişilerin sayısının fazlalığı gözlerden kaçmamaktadır.

Ülkemizin son dönemlerde içinde bulunduğu ekonomik kriz  ve çoğu büyük firmanın eleman azaltımına gitmesinin sonuçlarında vatandaş yeni iş kapısı olarak gördüğü güvenlik sektörüne yönelimlerim %90 şekilde büyümesinin önünü açmasına neden oldu. Özel güvenlik eğitimi veren çoğu, güvenlik kurs ‘ları ögg sınav tarihleri ‘nden çok çok önce sınıf oluşturmuş duruma gelmesi sektör üzerinde çalışmak isteyenlerin ve özel güvenlik kimlik kartı almak isteyenlerin sayısının fazlalığı göze çarpmaktadır.

2020 yılında ise özel güvenlik sertifikası almak isteyenlerin sayısında artış beklenirken güvenlik kimlik kartı almak isteyen vatandaşların en çok araştırma yaptığı konuların başında ise 2020 Özel Güvenlik Sınav Takvimi ‘ni merak ediyor. Özel Güvenlik Haber (Ogghaber) sitesi olarak siz değerli okurlarımız ve Güvenlik sektörü ‘nden kısaca bahsedeceğiz. Sektör üzerinde çalışmak isteyenlerin sayısının artması nedeni ile

güvenlik sınav tarihleri

2020 özel güvenlik sınavlarına yönelik belli kurumların fikir alınarak merkez sınav komisyonunun öncülüğünde 2020 yılında gerçekleşecek özel güvenlik temel eğitimi ve özel güvenlik yenileme eğitim sınavlarının tarihleri ÖSYM, Milli eğitim müdürlüğü, Anadolu üniversitesinin bilgisayar araştırma ve uygulama bölüm merkez müdürlüğünün fikirleri alınarak sınav tarihleri belirlenmektedir.

ögg sınav tarihleri (özel güvenlik sınav tarihleri)

86 ci Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 62 nolu Özel Güvenlik Yenileme Sınavı; 09 ŞUBAT 2020 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava       03 OCAK 2020 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.

87 ci Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 63 nolu Özel Güvenlik Yenileme Sınavı; 05 NİSAN 2020 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava        28 ŞUBAT 2020 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.

88 ci Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 64 nolu Özel Güvenlik  Yenileme Sınavı; 06 HAZİRAN 2020 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava     01 MAYIS 2020 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.

89 ci Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 65 nolu Özel Güvenlik Yenileme Sınavı; 16 AĞUSTOS 2020 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava    10 TEMMUZ 2020 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.

90 ci Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 66 nolu Özel Güvenlik Yenileme Sınavı; 11 EKİM 2020 tarihinde yapılacaktır ve  bu sınava           04 EYLÜL 2020 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.

91 ci Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 67 nolu Özel Güvenlik Yenileme Sınavı; 13 ARALIK 2020 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava         06 KASIM 2020 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.

özel güvenlik sınav tarihleri hakkında daha çok bilgi almak için, Bizi özel güvenlik facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: