özel güvenlik sınavı

Özel güvenlik sınavı kaç saat sürüyor

Özel güvenlik sınavı kaç saat sürüyor

Özel güvenlik olarak çalışmak isteyen ve yeni sektörde çalışma hayati sürdürecek olan adayların heyecanları sosyal medyada görülmektedir. Gerek ekonomik kriz yüzünden sektör değiştirmek isteyenler, gerekse ilk defa çalışma hayatına başlayacak olan güvenlik adayları sektör üzerinde olumlu olumsuz olan konuları araştırmaya devam etmekte.

Özel Güvenlik Sınavı ?

Güvenlik şirketleri tarafından verilen özel güvenlik eğitim kurumlarına kayıt yaptırarak, eğitim alan adayların gerek uygulamalı, gerekse yazılı olarak gösterilen ve bilgi sahibi olunması sağlanan güvenlik adayları, Güvenlik Personellerinin çalışma hayatında ne gibi sorunlar ve sıkıntılar içinde çalışma sağlayacakları, öğreticiler ve emniyet müdürlüğü personelleri tarafından anlatılarak, gerek sınava gerekse çalışma hayatları için anlatmaktadır.

Özel Güvenlik Sınavı Kaç Saat ?

Özel güvenlik adaylarının merak ettiği ve telaşlandığı soru ise özel güvenlik sınavı kaç saat sürüyor, sorudur. Gerekli zamanın yetmeyeceğinden endişe duyan güvenlik adayları endişe içerisinde olsa da, bir özel güvenlik eğitim merkezi sahibi ile yaptığımız röportajda: Eğitim alan güvenlik adaylarımızın cogu strese girerek ögg sınav saatinin yetmeyeceğinden söz etmekte buradan onlara kısa bir açıklama yapayım. İlk başta heyecan yapmamaları gerekmektedir. Heyecan ile girilen sınavdan doğru soruları bile yanlış yapma olasılığı çok olmaktadır. Ve silahsız ögg sınav saati süresi 120 dakikadır ve  Silahlı ögg sınav süresi ise 150 dakikadır. Bu süre zarfları rahatlıkla yetmektedir.

ögg haber (özel güvenlik haber)

 

Özel güvenlik sınavı kaç saat sürüyor
Özel güvenlik sınavı kaç saat sürüyor

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu