Özel Güvenlik

özel güvenlik şirketi, 310 aileye yardım

özel güvenlik şirketi – Çin’in Vuhan şehrinde yayıldığı iddia edilen ve tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeni ile dünya çapında sıkı tedbirler alınmaya devam ediyor.  Çok sayıda ölümlere neden olan virüs, nedeni ile çoğu firma kapanırken, çok sayıda işçinin mağdur olduğu görülmektedir. Bu dönemde özel güvenlik sendikalarının bile yardım desteği vermediği görülürken, bir güvenlik şirketi 310 yoksul ve işinden olmuş aileye gıda yardımında bulundu. Diyarbakır ilindeki güvenlik firması korona nedeni ile zorluk çeken ailelere yardımda bulunduğu belirtildi. Özel güvenlik firması yönetim kurulu başkanı olan Sefer Başarı ülkemizin bu zor süreçten geçerken, zorluk çeken ailelere ve bu süreçte işinden olan kesime gıda yardımında bulunarak destek verdi.

özel güvenlik şirketi
özel güvenlik şirketi

Maksimum-D Özel Güvenlik Firması

Başarı; Bu zor günlerde destek amaçlı yoksul ailelere 310 gıda paketi hazırladık ve dağıtımına başladık. Bu zor süreçte zor şartlar altında kalan vatandaşlarımıza destek vererek hayır dualarını almak bizim için çok önemli. İlerleyen günlerde maddi gücümüzün yettiği ölçüde yardımlarımızı etmeye devam edeceğiz. Bu süreçte çalışanlarımızın maaşlarına kıdem tazminatlarını da yansıtarak hesaplarına ilave edeceğiz. Bu zor süreçte çalışanlarımız ile birlikte aska pes etmeyeceğiz ve mücadelemize deva edeceğiz dedi.

özel güvenlik şirketi
özel güvenlik şirketi

Özel güvenlik haber olarak firma ve yetkililerine siz değerli okurlarımızın ile desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Bu gibi firmaların sayısının artması hem sektörümüze ve sektör çalışanlarına büyük önem kazanacağını göstermektedir.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu