Özel Güvenlik

Özel güvenlik şirketi alkışlanacak hareket

Özel Güvenlik şirketi – Diyarbakır da yoksul ailelere yardım eden güvenlik şirketi, şimdide çalışanlarını ücretli izine çıkartarak mağdur etmedi. Özel güvenlik şirketlerinin korona virüs nedeni ile zor durumda olduğu görülmektedir. Neredeyse 75 bin kişiyi işten çıkartan firmaların olduğu görülmekte olsada, Diyarbakır da özel güvenlik firması bu zor durumda çalışanı özel güvenlik görevlileri ücretli izine çıkartarak, taktir topladı. Son dönemlerin en çok konulan firması haline gelen maksimum-d özel güvenlik firması sektörün en sağlam firması olması gereken şirketler arasına girmeye aday olduğu görülüyor. Bilindiği üzere Çin’in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeni ile son dönemlerde adeta ekonomik kriz ve dünya çapında kaos yaşanmakta. Ölümlerin sık sık yaşadığı Avrupa  da esnaf hükümet neredeyse iflasın eşiğine geldiği basında sıkça karşımıza çıkan konulardan biri olurken. Diyarbakır da bir özel güvenlik şirketinin personellerine yaptığı bu anlamlı yaklaşım sektörde iyi insanlarında olduğunu gösterdi.

Maksimum-d güvenlik firması sen çok yaşa

Bu zor süreçte sendikaların bile üyelerinden aidat aldığı ve kamuda çalışan cogu özel güvenlik görevlilerinin mağdur olmaya devam ederken, Diyarbakır da özel güvenlik şirketi yöneticileri çalışanlarına sürpriz yaptı, korona nedeni ile işçileri ücretli izin verdi ve şunları belitti;

“Maksimum-D özel güvenlik firması olarak böyle zorlu bir süreçte, hep ailemizin birer parçası gibi gördüğümüz kıymetli çalışanlarımız için bütün olanaklarımızı seferber edeceğimizi deklare etmiştik. Allah’ın izniyle, bugüne kadar mağdur etmediğimiz yüzlerce çalışanımızı, bundan sonra ki süreçte de mağdur etmeyeceğiz. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımızın maaşlarını, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da zamanında ve tam olarak yatıracağız.

Bunun yanı sıra, şirket yönetim kurulu olarak, daha önce duyurduğumuz gibi, çalışanlarımızın mağduriyet yaşamaması noktasında, bu ayın maaşlarını öderken, istisnasız tüm personellerimizin tazminatlarını aylık olarak hesaplatıp, maaşlarına ilave etmek suretiyle hesaplarına yatıracağız. Sık sık dile getirdiğimiz gibi, bizler bir aileyiz. Beraber çıktığımız bu yolda, sonuna kadar, ailemizin parçası olan mesai arkadaşlarımızla beraber mücadele edip, elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Özel güvenlik şirketi
Özel güvenlik şirketi

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu