Özel Güvenlik

Özel güvenlik son dakika flaş haber

Özel güvenlik son dakika flaş haber – Türkiye ‘nin en büyük sektörü olarak bilinen özel güvenlik mesleği hızlı bir şekilde büyümeye devam etmekte.

Özel güvenlik son dakika flaş haber
Özel güvenlik son dakika flaş haber

Yaklaşık kesin olmayan sonuçlara göre 1 milyona yakın özel güvenlik kimlik kartı sahibi vatandaşın olduğu belirtiliyor. Bunları bir kısmı çalışırken, büyük kısmı ise işsiz olarak güvenlik iş ilanı araması yapmakta. Son dönemlerde işsizliğin yoğun şekilde yaşanmasından dolayı işsiz olan vatandaşlar bugün 21.04.2020 ‘de cumhurbaşkanı sayın Recep Tayip Erdoğan ‘ın üniversitelere işçi alımı yapılacağını duyurması ile özel güvenlik son dakika flaş haber ‘leri takip sayısında hızlı bir artış görüldü.  

Kamuda çalışan özel güvenlik son dakika Haberleri

Kamu özel güvenlik olarak çalışmak isteyen kişilerin özel güvenlik sayfalarına akın etmesi ile cogu sitelerde yavaşlamalar görüldüğü belirtiliyor. Son dönemlerde işsizliğin yoğun olmasından dolayı, işsiz vatandaşların bu fırsatı değerlendirmek adına internet ortamından arayış içerisine girdiği görüldü. İşsizlik istatistiklerinin açıklanması ile Türkiye üzerinden 3 milyona yakın kayıtlı işsiz olduğu bilinmekte. İşsizliğin yoğun olması ile işsiz özel güvenlik görevlileri mağdur olduğu belirtiliyor.

Özel güvenlik son dakika flaş haber
Özel güvenlik son dakika flaş haber

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu